Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Керівник області разом із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом взяла участь у Всеукраїнській нараді «Стратегічні напрями розвитку машинобудування України: від ініціатив до національної промислової політики».

 

Нарада за участю керівників машинобудівних підприємств з усієї країни відбулась на ПАТ «Турбоатом».

«Ми прогнозуємо на 2018 рік зростання національної економіки близько 3 %, але наше завдання – зробити швидке економічне зростання, - відзначив, відкриваючи нараду, Прем’єр-міністр України. - Нам потрібно якісне інвестиційне середовище та інвестиції, які дозволять у 2018 році отримати швидке зростання».

Володимир Гройсман пояснив, що головною метою проведення наради в Харкові є розгляд проблематики галузі та конкретних рішень, які мають прийняти уряд та парламент.

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів у ході наради відзначив, що Харківщина має значний потенціал розвитку промисловості.

«Ми маємо потенціал саме на Харківщині, в Україні, для розбудови потужного машинобудування. Саме у нас починає відновлюватися велика потужна економіка - на Харківщині, де, як казала голова облдержадміністрації, кожна третя людина працює в промисловості», - наголосив Степан Кубів.

За інформацією голови ХОДА Юлії Світличної, цього року промисловість регіону продемонструвала зростання у 8%.

«Це додатковий 1 млрд грн до бюджетів і з початку року – плюс 2000 нових робочих місць. Такі показники маємо вперше за останні 4 роки, - повідомила Юлія Світлична. - Нас лякали, що без північного сусіда економіка Харківщини рухне, буде економічний колапс. Але так не буде. На сьогодні за підтримки Президента України відновили стабільну роботу промислових гігантів – таких, як завод ім. Малишева та ХТЗ. Харківщина – це один з небагатьох промислових регіонів країни, що демонструє сталий розвиток».

Під час наради її учасники також обговорили питання імпортозаміщення, налагодження нових ринків збуту та модернізації виробництва. (Сайт ХОДА)