Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Про це в ході селекторної наради повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

 

У селекторній нараді, що пройшла під керівництвом Віце-прем'єр-міністра - міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка, взяли участь голови РДА, керівники структурних підрозділів, представники всіх служб, яких залучено до підготовки до опалювального сезону.

Інформуючи про ситуацію в регіоні, Юлія Світлична зазначила, що об’єкти соціальної сфери та підприємства теплоенергетики підготовлено до роботи в осінньо-зимовий період  2017-2018 років на 100%. 

«Ми будемо слідкувати за температурним режимом та орієнтуватися на погодні умови. У разі необхідності відразу запустимо тепло в оселі наших громадян. Для того, щоб забезпечити комфортні умови жителям області та міста. Звертаю увагу на те, що аварійні бригади мають бути готові оперативно зреагувати в разі виникнення поривів чи аварійних ситуацій», - звернулася до представників відповідних служб  Юлія Світлична.

Вона доручила заступнику голови ХОДА Євгенію Шахненку цього тижня детально розглянути всі питання підготовки регіону до опалювального сезону в ході селекторної наради за участю керівництва всіх районів та міст області.

«Усі питання повинні відпрацьовуватися в штатному режимі. Якщо необхідна допомога обласної влади, ми допоможемо. Але кожен керівник повинен нести відповідальність за підготовку до опалювального сезону», - сказала Юлія Світлична.

Керівник області також дала доручення профільним структурам активізувати роботу стосовно обладнання житлового фонду приладами обліку теплової енергії – наразі багатоквартирний житловий фонд області оснащено лічильниками на 85%.

Також у ході наради приділили увагу питанню погашення споживачами заборгованості з оплати використаних енергоносіїв. Так, за 8 місяців 2017 року споживачі області (окрім промислових підприємств) розрахувались за природний газ на 84,6%. За електричну енергію споживачі розрахувались з АК «Харківобленерго» на 94,2%.

Обговорюючи підготовку дорожнього господарства області до зими, учасники наради відзначили, що спецтехніка готова на 100%, є домовленість щодо залучення додаткових 483 одиниць -  на випадок непередбачених ситуацій. Посипальний матеріал заготовлено на 97% від плану. (Сайт ХОДА)