Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Чугуївська центральна районна лікарня та дитячо-юнацька спортивна школа стали переможцями в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє».

 

Голова райдержадміністрації Микола Шошин відвідав центральну районну лікарню, де було встановлено 31 сучасний віконний склопакет.

Проведення таких робіт стало можливим завдяки реалізації міні-проекту «Лікарня майбутнього», який було профінансовано за рахунок обласного бюджету (99,6 тис. грн.), районного (89,8 тис. грн.) та лікарні (9,9 тис. грн.).

У  травматологічному, хірургічному, поліклінічному  відділеннях проведено заміну старих віконних дерев’яних конструкцій на енергозберігаючі пластикові.

Медичні працівники під час зустрічі висловили найтепліші слова вдячності усім, хто доклав зусиль для створення комфортних умов для пацієнтів та лікарів. «Завдяки реалізації таких проектів є можливість істотно поліпшити матеріальну базу медичних закладів та вжити енергозберігаючих заходів, –  відзначив Микола Шошин. – Тому подібні кроки знаходять однозначну підтримку та сприяння голови облдержадміністрації Юлії Світличної». 

Цього ж дня голова райдержадміністрації завітав і до Чугуївської дитячо-юнацької спортивної школи. Заклад вже вдруге бере участь в обласному конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє», і  вихованці школи у минулому році вже отримали 15 комплектів сучасних лиж.

У цьому році юним спортсменам відділень баскетболу, боксу, волейболу також пощастило – перемога у проекті «Здорові діти – здорове майбутнє» забезпечила їх трьома комплектами футбольної форми для трьох вікових груп, спортивним обладнанням для відділення боксу (шоломи, рукавички, груші, 10 комплектів спортивної форми) та м’ячами (футбольні, баскетбольні, волейбольні).

Вартість проекту склала 90 тис. грн, з них з обласного бюджету – 45 тис. грн, районного – 40,5 тис. грн та 4,5 тис. грн зібрала ініціативна група тренерів-викладачів ДЮСШ.

Спортивний інвентар в урочистій обстановці було вручено тренерам дитячо-юнацької спортивної школи.