Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

У рамках особистого прийому громадян заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова зустрілася з багатодітною родиною Ішутінових з села Зарожне, яка має намір розвивати зелений туризм на території нашого району.

 

Сім’я вже зверталася за допомогою до голови райдержадміністрації Миколи Шошина, і всі питання щодо створення об’єкту зеленого туризму, які були на початковій стадії, на цей час вирішено.

У результаті цієї зустрічі Валентина Волоцкова запевнила Ішутінових, що їх пропозиції і прохання щодо подальшої допомоги у розвитку малого родинного бізнесу в сфері зеленого туризму буде в найкоротші терміни розглянуто відповідними службами райдержадміністрації.

Буде визначено етапи підтримки цієї ініціативи. Родина отримає необхідний правовий та юридичний супровід. Відбудеться обговорення її участі у грантових проектах за підтримки райдержадміністрації.

Також Валентина Волоцкова пообіцяла родині Ішутінових медійну підтримку: розміщення інформації про об’єкт зеленого туризму родини Ішутінових на офіційному веб-сайті райдержадміністрації; видання інформаційних буклетів та розповсюдженні відеороликів в контексті популяризації зеленого туризму на території району тощо.

 

Довідково. Євген Ішутінов, мешканець села Зарожне, багатодітний батько, професійний бджоляр з метою популяризації ведення особистого підсобного господарства, зеленого туризму нещодавно взяв участь у телевізійному шоу «Хата на тата».