Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Актуальні питання діяльності медичних установ району були розглянуті на нараді заступника голови райдержадміністрації Валентини Волоцкової з керівниками відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, лікувальних закладів району.

 

На нараді були заслухані звіти головних лікарів медичних закладів про проведену роботу з підготовки лікувальних закладів до опалювального сезону 2017-2018 років. Станом на 1 жовтня медичні заклади готові до роботи в осінньо-зимовий період, відсутня заборгованість за енергоносії, заклади забезпечені твердим паливом, проведено поточні та капітальні ремонти у підрозділах лікарень.

Увагу медиків з боку керівництва району було акцентовано на наданні всебічної медичної допомоги учасникам антитерористичної операції та членів їх сімей, особливо психологічній реабілітації, медичному огляді і оздоровленнї військовослужбовців.

Валентина Волоцкова зупинилася на питанні своєчасного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів для недопущення поширення грипу та гострих респіраторно-вірусних інфекцій у районі, попередження виникнення ускладнень, зокрема, в організованих колективах. Для цього райдержадміністрація порушила питання щодо виділення додаткових коштів з районного бюджету для закупівлі вакцини проти грипу, і центр первинної медико-санітарної допомоги на теперішній час проводить закупівлю імунобіологічних препаратів.

Також на нараді розглянуто питання виконання плану профілактичних щеплень серед дитячого населення, за результатом якого заступник голови райдержадміністрації дала доручення медикам провести найближчим часом  засідання круглого столу з метою популяризації щеплень серед дитячого та дорослого населення.