Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Галерея

Повідомлення про корупцію

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова разом із соціальними службами району провела виїзний прийом громадян у с. Зарожне.

Під час особистого прийому Валентини Михайлівни жителі села озвучили свої нагальні проблеми та попросили допомоги.

 

Серед основних –  допомога в лікуванні, соціальна підтримка, необхідність гуманітарної допомоги людям похилого віку та малозабезпеченим сім’ям.

Крім того, ініціативна молодь села звернулась до Валентини Михайлівни за сприянням у розвитку молодіжного руху та «зеленого» туризму на території села.

На зустрічі з педагогічним колективом Зарожненського НВК було обговорено питання, що турбують освітян: впровадження нового Закону України «Про освіту» на місцях, процеси децентралізації влади, зміцнення матеріальної бази навчального закладу тощо. Окремо з сільським головою Ольгою Бичковою було обговорено питання можливості надання субвенції із сільського бюджету для забезпечення оплати праці непедагогічних працівників навчального закладу.

Зарожненські освітяни висловили слова подяки голові Харківської облдержадміністрації Юлії Світличній та голові райдержадміністрації Миколі Шошину за постійну підтримку закладів освіти, значні позитивні зміни в системі оплати праці педагогів та фінансової підтримки закладів для забезпечення умов для навчання та виховання дітей. 

У свою чергу під час візиту до населеного пункту соціальні служби обстежили умови проживання сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, зустрілися з сім’ями учасників антитерористичної операції та  надали їм соціальну підтримку.