Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Професійна освіта і підвищення кваліфікації

докладніше >>

Форум бізнес- і ІТ-лідерів в Києві 21 червня 2018 року

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Галерея

Погода

Комісія у складі заступника голови і фахівців райдержадміністрації побувала у Введенській селищній раді, де у порядку контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади вивчила стан справ у місцевому виконкомі.

 

Після перевірки заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації відзначили як позитивні моменти те, що селищний бюджет виконується, розпочався ремонт доріг, йдуть роботи з відновлення вуличного освітлення, добре організовано соціальну роботу, на належному рівні надаються медичні послуги населенню.

Однак члени комісії виявили й низку недоліків, насамперед, у системі цивільного захисту. Наголошувалося також на необхідності проведення нормативно-грошової оцінки земель, роботи із забудовниками, укладення договорів з населенням на вивіз твердих побутових відходів, ремонту доріг, де проходять маршрути підвозу дітей до навчальних закладів.

Спеціалісти райдержадміністрації звернули увагу місцевої влади й на те, що треба укріпити фасад амбулаторії в с. Тернова та залучити кошти на заміну котла опалення в ФАПі села Зелений Колодязь на більш сучасний.

«Є проблеми в реалізації державної політики у сфері безпеки життя населення, а також у документації управлінської діяльності. Це потрібно виправити. Фахівці райдержадміністрації готові надати необхідну методичну і практичну допомогу виконкому, щоб крок за кроком вирівняти ситуацію, – зазначила заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова.