Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Міжнародна неприбуткова організація PH International і Харківський громадський центр «Молодь за демократію» оголошують набір учасників соціальної ініціативи «Приступаючи до справи: ділова англійська мова для молодих підприємців» у м.Харкові.

 

Програма «Приступаючи до справи» проводиться за підтримки Посольства США в Україні і фінансується Державним департаментом США.

Програма має на меті надання навчальної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які постраждали від російської військової агресії у АР Крим і окремих районах Донецької і Луганської областей, і започаткували власну справу чи інший вид само зайнятості з метою вирішення складних економічних обставин, у яких вони опинились.

У 2016 – 2017 роках за програмою «Приступаючи до справи» вже надано допомогу 77-ми молодим людям віком до 30 років у Волинській і Харківській областях. У 2017 – 2018 р.р. за програмою продовжиться надання навчальної допомоги у кількох регіонах, зокрема, у м. Харкові, де оголошується набір групи з 15 учасників.

Програма включає 90 годин безкоштовних тренінгових курсів (60 занять по 1,5 години) підприємцям-початківцям, що відкрили власну справу у 2017 році і розглядають самозайнятість як вихід з кризової ситуації. Ці курси містять як оволодіння основами ділової англійської мови (40 занять по 1,5 години, разом 60 годин), так і оволодіння іншими знаннями і навичками, які стануть у нагоді на сучасному високотехнологічному ринку праці і послуг. Зокрема, програма містить  курси з нормативних вимог у сфері ведення власної справи, звітування контролюючим органам, електронної звітності (10 занять по 1,5 години, разом 15 годин)  і роботи з веб-сайтом, у соціальних медіа, мобільних і цифрових додатках (10 занять по 1,5 години, разом 15 годин).

Орієнтовний період проведення занять: з листопада 2017 року по травень 2018 року. Заняття будуть проходити тричі на тиждень і проводитись у вечірній час, що дає учасникам можливість працювати. Заняття будуть проводитись у м.Харкові на навчальній базі Каразінської школи бізнесу Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Очікується, що отримані знання і навички допоможуть учасникам і громадам, у яких вони проживають, отримати додаткові переваги і економічні вигоди від діяльності новостворених «стартапів», здатних ефективно взаємодіяти з іноземними партнерами. Це сприятиме виходу українських товарів і послуг на європейський і інші світові ринки, подальшому зміцненню відкритості України, позитивним соціальним змінам в напрямку євроатлантичної інтеграції.

Пріоритетна увага під час розгляду заявок на участь у програмі надаватиметься внутрішньо переміщеним особам, які перебувають у складних соціально-економічних обставинах, але не виключається можливість участі й інших підприємців-початківців чи інших самозайнятих осіб, які не належать до числа переселенців, у випадку наявності вакантних місць. Особливо заохочуються до участі жінки, молодь; особи, які проживають у сільській місцевості і мають обмежений доступ до таких навчальних курсів; особи з обмеженими можливостями здоров’я; демобілізовані військовослужбовці, які втратили роботу під час несення служби; жінки, які виходять з декретних відпусток, внаслідок, яких вони втратили роботу; та інші особи, які перебувають у складних соціально-економічних обставинах.

Кандидати на участь у програмі «Приступаючи до справи» повинні надати (пред’явити оригінал і надати копію):

Посвідчення особи з зазначенням дати народження;

Посвідчення внутрішньо переміщеної особи (у випадку наявності вакантних місць, до програми можуть бути включені і особи, які не належать до числа ВПО);

Документи, що посвідчують підприємницький статус, статус самозайнятої особи (наприклад, договори цивільно-правового характеру і акти виконаних робіт), чи засновника (співзасновника) неприбуткової організації; 

Дві фотокартки розміром 3 х 4 см;

Резюме (перелік досягнень і навичок);

Мотиваційний лист, у якому кандидат повинен зазначити, чому він чи вона хотіли б взяти участь у Проекті;

Згода на обробку персональних даних (оформлюється під час подачі заявки).

Під час розгляду заявок і співбесід до уваги також братимуться наявність базових навичок володіння англійською мовою, рівень мотивації, дисциплінованість і поведінка кандидатів. Також, у випадку злісних або систематичних порушень навчальної дисципліни, неналежної поведінки, пропусків занять без поважних причин учасникам Програми може бути відмовлено у подальшій участі.

Рішення про зарахування кандидатів на участь чи відрахування учасників приймається комісією у складі представників партнерських організацій програми. Кандидатам на участь, які не будуть зараховані до участі у програмі через обмежену кількість місць, може бути запропоновано увійти до резервної групи. У випадку вибуття учасника з основної групи, на його місце буде запрошений наступний у списку учасник з резервної групи.

Зазначені документи надаються особисто до 10 листопада 2017 року з попереднім погодженням часу подання заявки за адресою:

Харківсьий громадський центр «Молодь за демократію», м. Харків, вул. Д.Пожарського, 2/10, к.407; телефон для довідок: +380504018821, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.