Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Керівник апарату райдержадміністрації Надія Штрифанова відкрила навчання працівників райдержадміністрації та ознайомила присутніх з порядком денним.

 

Начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Тетяна Прядка нагадала присутнім про необхідність надання пропозицій до графіка відпусток на наступний рік та розповіла про законодавчі вимоги  з цього приводу.

Тетяна Ушатюк, головний спеціаліст відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації, відповідальна особа з питань запобігання та виявлення корупції у Чугуївській райдержадміністрації, надала поради щодо етичної поведінки державних службовців, які сприяють запобіганню проявам корупції.

Жваве обговорення в залі викликала інформація про новий державний стандарт у початковій освіті, яку надала начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бєлєвцова.

Зацікавленість держслужбовців викликала також тема «Про активізацію роботи щодо формування проектних заявок за пріоритетними напрямами роботи структурних підрозділів райдержадміністрації з метою залучення фінансової допомоги з бюджетів усіх рівнів», яку висвітлила начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Світлана Альошина.

Крім того, на навчанні обговорювалися питання про порядок ліквідації юридичних осіб, новини законодавства тощо.