Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках Муніципального форуму місцевого самоврядування Асоціації міст України. За його словами, при Мінрегіоні працює комітет з доступності.

 

Важливо, аби на рівні первинної медицини та освіти у громадах було забезпечено виконання вимог щодо доступності для осіб з особливими потребами.

«Ми визначаємо напрямки, де треба посилювати вимоги доступності. Наголошую, що відповідні будівельні норми щодо доступності ніхто не скасовував, і їх необхідно забезпечувати. Йдеться насамперед про заклади медицини, освіти, соціального захисту», - зауважив ГеннадійЗубко. Він зазначив, що при Уряді працює Уповноважений з прав людей з інвалідністю, який відслідковує підготовку усіх документів щодо дотримання вимог доступності.

«Після рішення про децентралізацію повноважень ДАБІ до складу відповідного органу має бути введено громадського інспектора, що стежитиме за дотриманням вимог доступності при введенні в експлуатацію об’єктів», - зазначив ГеннадійЗубко.

На його думку, напрямок забезпечення доступності є особливо актуальним у процесі запровадження інклюзивної освіти. «Після внесення змін до законодавства орган місцевого самоврядування за зверненням батьків повинен створювати умови для навчання дітей з особливими потребами. У рекомендаціях щодо створення опорних шкіл та розбудови Нового освітнього простору, розробленогоМінрегіоном, ми прописали вимоги щодо доступності», - підкреслив урядовець. (Урядовий портал)