Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» в жовтні 2017 року в бібліотеках загальноосвітніх навчальних закладів району пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек.

 

Місячник проводився з метою формування в учнів  компетентності щодо збереження свого здоров’я, уміння розумно та раціонально користуватися природними ресурсами, усвідомлення ролі навколишнього середовища для життя і здоров’я людини, бажання дотримуватися здорового способу життя, популяризації книг про складові здоров’я, цілющі рослини.

У навчальних закладах району бібліотекарі разом з класними керівниками та учнями провели літературні  вікторини,  виховні години, бібліотечні уроки,  екскурсії, презентації книжкових видань.

Пройшла цікава та нетрадиційна година спілкування у вигляді літературно-пізнавального конкурсу для учнів 3-4 класів «Що я знаю про здоровий спосіб життя». Метою конкурсу було залучення дітей до читання, популяризація літератури про здоров`я, формування у них культури здорового способу життя, почуття відповідальності за збереження свого здоров`я та здоров`я інших людей.

В кожній загальноосвітній школі проведено конкурс малюнків за темами «Я обираю здоровий спосіб життя», «Власне здоров’я – у власних руках», «Здоров’я сьогодні і на все життя», «Загартування – шлях до здоров’я»,

Темами книжкових виставок у загальноосвітніх навчальних закладах було обрано «Хочеш бути здоровим – будь, а книга тобі допоможе», «Будь здоровим», «Шкідливі звички: міражі та дійсність», «Спортивні перемоги – перемоги здоров’я», «Рецепти здоров’я та краси» «Мандрівка на планету Здоров’я», «Азбука краси та бадьорості», «Вороги юності та краси».

Червоною стрічною крізь усі проведені заходи пройшло твердження, що  природа лікує. Щоб попередити  хвороби та вилікуватися від них, наші предки звертались до цілющих першоджерел – рослин, які росли у нашій місцевості на луках, полях, у лісі, біля ставків та на берегах річок. Саме вікторини  «Рослини, які нас лікують», «Найкраща аптека – природа, наймудріший лікар – рослини» розкрили таке найбільше диво природи і наше цілюще багатство як рослини.

З метою поповнення фонду художньої літератури шкільних бібліотек проведено акції «Подаруй бібліотеці книжку» та організовано роботу книжкової лікарні «Охайні книжки – здоров’я дітей». 

Бібліотекарі провели усні журнали «Здоров'я - це скарб». Учасниками такого заходу стали маленькі читачі – учні початкових класів.

Під час проведення бібліотечних уроків («Твоє здоров’я у твоїх руках», «Щоб узимку не хворіти, треба гартуватися», «Здоровими будемо – все здобудемо», «Гігієна, чистота, здоров’я») особлива увага дітей зверталася на профілактику таких небезпечних пристрастей як паління, пияцтво, наркоманія.

Дуже корисними виявилися бесіди «Гігієна читання» та «Правила спілкування    з книгою», під час яких діти почерпнули багато інформації про збереження свого здоров’я під час читання.

З бесід щодо збереження та зміцнення здоров’я завдяки правильному харчуванню учні дізналися про такі поняття як поживні речовини, що містяться в овочах і фруктах, а також про  що раціональне харчування. Діти отримали корисні поради, які допоможуть набути уявлення про правильне харчування як складової частини здорового способу життя.

Бібліотека – це світ відкриттів, світ творчості, де формується читач-творець. Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек вкотре це довів.