Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Ми живемо у вільній і незалежній країні й розмовляємо рідною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна й щира, як і душа українського народу. Саме ці тези червоною ниткою проходили в бесідах бібліотекарів з дітьми та підлітками.

 

В центральній районній бібліотеці (Есхар) юні мовознавці взяли участь у годині української мови «Пізнаймо рідне слово». Головною метою заходу було знайомство учнів з історією України, виховання у них почуття глибокої любові до української мови. Переглянувши фільм «Ознаки часу», діти зрозуміли, що розвиток нашої мови – це частина історії розвитку всього суспільства. Святкування доповнила електронна презентація «Наша мова – всесвіту основа», яка розкрила нові факти про витоки нашої мови, її місце серед інших слов'янських мов, походження і розвиток.

В Новопокровській бібліотеці пройшов літературний альманах для читачів-учнів 3-го класу «Рідна мова – душі криниця». Діти мали можливість ознайомитися з історією виникнення української писемності, обговорити питання важливості книг у житті людини, взяти участь у мовній вікторині.

В Малинівській бібліотеці було підготовлено викладку літератури «О, мово моя, душа голосна України». Читачі абонементу ознайомилися з книгами з історії української мови, українського письменства, щоб глибше пізнати нашу рідну мову.

Користувачі Старопокровської бібліотеки стали учасниками мовознавчого марафону «Мово рідна, ти – як море», присвяченого Дню української писемності та мови. Кожного відвідувача чекало запитання з української мови: треба було пояснити фразеологічні вислови, продовжити прислів’я, пояснити значення слів та деяких імен, а відповіді треба було знайти в книгах, представлених на книжковій виставці «Квітни, мово наша рідна!». Юні читачі із задоволенням шукали правильні відповіді на питання, підготовлені завідуючою бібліотекою, та демонстрували свої знання і навички роботи з книгою.