Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Ми живемо у вільній і незалежній країні й розмовляємо рідною українською мовою. А мова у нас красива і багата, мелодійна й щира, як і душа українського народу. Саме ці тези червоною ниткою проходили в бесідах бібліотекарів з дітьми та підлітками.

 

В центральній районній бібліотеці (Есхар) юні мовознавці взяли участь у годині української мови «Пізнаймо рідне слово». Головною метою заходу було знайомство учнів з історією України, виховання у них почуття глибокої любові до української мови. Переглянувши фільм «Ознаки часу», діти зрозуміли, що розвиток нашої мови – це частина історії розвитку всього суспільства. Святкування доповнила електронна презентація «Наша мова – всесвіту основа», яка розкрила нові факти про витоки нашої мови, її місце серед інших слов'янських мов, походження і розвиток.

В Новопокровській бібліотеці пройшов літературний альманах для читачів-учнів 3-го класу «Рідна мова – душі криниця». Діти мали можливість ознайомитися з історією виникнення української писемності, обговорити питання важливості книг у житті людини, взяти участь у мовній вікторині.

В Малинівській бібліотеці було підготовлено викладку літератури «О, мово моя, душа голосна України». Читачі абонементу ознайомилися з книгами з історії української мови, українського письменства, щоб глибше пізнати нашу рідну мову.

Користувачі Старопокровської бібліотеки стали учасниками мовознавчого марафону «Мово рідна, ти – як море», присвяченого Дню української писемності та мови. Кожного відвідувача чекало запитання з української мови: треба було пояснити фразеологічні вислови, продовжити прислів’я, пояснити значення слів та деяких імен, а відповіді треба було знайти в книгах, представлених на книжковій виставці «Квітни, мово наша рідна!». Юні читачі із задоволенням шукали правильні відповіді на питання, підготовлені завідуючою бібліотекою, та демонстрували свої знання і навички роботи з книгою.