Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

У семінарі бере участь і начальник управління агропромислового розвитку РДА Галина Олексієвець. Про заходи, що вживаються в області для захисту прав сільгоспвиробників, розповів у ході заходу перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

 

Семінар «Як захистити інтереси сучасного аграрія. Земля та податки» проводиться юридичною компанією «Таций і партнери» за ініціативи та підтримки Харківської обласної адміністрації.

«Такий семінар проводиться вперше. Його мета - навчити сільгосптоваровиробників правильно працювати в площині земельного законодавства, - розповів Марк Беккер. - Аграрний сектор є провідним для економіки Харківщини. При цьому в області, на жаль, існують незаконні земельні відносини. Глава області Юлія Світлична підписала розпорядження про створення оперативного штабу із запобігання рейдерського захоплення землі та врожаю. Як результат - на сьогодні в області не зафіксовано рейдерських захоплень. Але при цьому залишаються питання, пов'язані з дотриманням земельного законодавства. Причини: від незнання аграріями земельного законодавства до небажання деяких з них переводити свою діяльність у законне поле. Поки ми не усунемо ці причини, в області будуть виникати земельні суперечки».

Марк Беккер привітав учасників заходу від імені голови ХОДА Юлії Світличної та побажав продуктивної роботи в рамках семінару.

«Аграрії Харківської області є лідерами з виробництва валової продукції сільського господарства. Щорічно ми демонструємо зростання виробництва і отримуємо рекордні врожаї. Аграрна галузь відповідає не тільки за продовольчу безпеку регіону, але і за розвиток його економіки. І тільки діючи в рамках закону, ми зможемо якісно підняти економіку Харківської області», - підкреслив перший заступник голови ХОДА.

Серед питань, які розглядають у рамках семінару, - удосконалення земельного законодавства в 2017 році, «підмораторні» землі, особливості складання договорів оренди, аграрні розписки, антирейдерські заходи, децентралізація земельних відносин, судова практика рішень земельних суперечок тощо.

Спікерами семінару є провідні юристи компанії «Таций і партнери», представники ГУ Держгеокадастру в Харківській області, представники Харківського апеляційного господарського та адміністративного судів.

«Сьогодні ми розглядаємо прикладні питання, пов'язані із земельними відносинами. Але при цьому ми повинні думати про перспективу. Законодавче регулювання у цій сфері, на мій погляд, недостатнє, - зазначив старший партнер компанії «Таций і партнери», колишній голова Конституційного суду України Юрій Баулін. - Одна з головних проблем - у тому, що 6,7 млн ​​громадян, які володіють 31 млн га землі, і держава, яка володіє 10 млн га землі, не можуть її продавати. Земля здається в оренду, але при цьому виникає багато спірних ситуацій. Тому завдання земельної реформи, яка має бути, - вирішити ці питання зважено, враховуючи інтереси як і власників землі, і товаровиробників». (Сайт ХОДА)