Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

На ці цілі у 2017 році з бюджету виділено 350 тис. грн.

 

Серед 65 мешканців районів області, яких прооперують за кошти обласного бюджету, - хворі пільгового контингенту: демобілізовані учасники антитерористичної операції, постраждалі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, ветерани та діти війни.

Оперативне лікування буде проводитися на базі офтальмологічного відділення КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня – Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», починаючи з 13 листопада. Доставка хворих на лікування та до місця проживання здійснюватиметься за сприяння районних державних адміністрацій транспортом безпосередньо з районів у супроводі медичних працівників.

Як повідомили в Управлінні охорони здоров’я ХОДА, на даний момент уже закуплено необхідні витратні матеріали, у тому числі штучні кришталики виробництва компанії Bausch & Lomb Inc, США.

«Лікування катаракти проводиться тільки хірургічним методом. Сучасна хірургія катаракти - це використання складних мікрохірургічних ультразвукових приладів (факоемульсифікаторів), які працюють в умовах використання одноразових інструментів, витратних матеріалів та імплантації здебільшого гнучких штучних кришталиків. Тож забезпечення хворих штучними кришталиками та наборами витратних матеріалів є вкрай важливим для проведення хірургії катаракти на сучасному рівні», - розповіли в Управлінні.

Для забезпечення повноцінного офтальмологічного обстеження хворих в офтальмологічному відділенні КЗОЗ «Обласна клінічна лікарня – Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» є найсучасніше діагностичне обладнання, яке дає можливість забезпечити точний розрахунок оптичної сили штучних кришталиків та передбачити можливі ускладнення. На базі лікарні функціонує сучасний офтальмологічний діагностичний центр. (Сайт ХОДА)