Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

У Чугуївському районі створено мобільний соціальний офіс, у складі якого – фахівці медицини, освіти і соціальної сфери. На чолі із заступником голови райдержадміністрації Валентиною Волоцковою 10 листопада вони відвідали Кам’яну Яругу.

 

За словами В. Волоцкової, метою заходу є роз’яснення населенню, які реформи зараз відбуваються в країні в галузі медицини, освіти, соціальній та гуманітарній сферах і як вони реалізуються в нашому районі. «Ми хочемо розвіяти плітки й чутки. Люди повинні розуміти суть змін та їх спрямованість», – наголосила заступник голови райдержадміністрації.

Подібні зустрічі з населенням проводилися й раніше, але вони, як правило, були присвячені якомусь одному питанню.

«У нас вже працював мобільний соціальний офіс, ми розповідали людям, як правильно оформити субсидію або отримати «теплий» кредит. Тепер виїжджаємо цілою командою разом з фахівцями різних структур, щоб жителі могли поставити будь-яке питання і відразу ж отримати на нього відповідь, – розповіла Валентина Волоцкова.

У ході зустрічі кам’яноярузьцям розповіли про реформи в сімейній медицині, освіті, про останні зміни в правилах оформлення субсидій.

Активна дискусія відбулася під час інформування населення про початок медичної реформи на первинному рівні, підписання декларацій із сімейним лікарем на медичне обслуговування. Присутніми схвально було сприйнято інформацію, що послуги сімейних лікарів будуть для пацієнтів на 100% безкоштовними і покриватимуться з державного бюджету; кожен має право самостійно обрати собі сімейного лікаря незалежно від місця проживання або реєстрації; лікування випадків, які загрожують життю, буде оплачено державою повністю; буде розширено перелік ліків, вартість яких за рецептом сімейного лікаря відшкодовується державою повністю або частково за програмою «Доступні ліки».

Також фахівцями соціальної сфери було здійснено особистий прийом громадян та вирішено конкретні питання.

Мобільний соціальний офіс працюватиме на постійній основі – у цьому місяці заплановано об’їхати всі населені пункти району.