Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Участь у форумі, присвяченому мультидисциплінарній допомозі дітям з особливими потребами та їхнім сім'ям, візьмуть дружина Президента України Марина Порошенко та голова ХОДА Юлія Світлична.

 

Захід, відбудеться 16 листопада в приміщенні Харківської школи архітектури (вул. Конторська, 5). Відкриття форуму - об 11:30.

На заході, крім дискусійних панелей, пройде інтерактивно-консультативна виставка громадських ініціатив і державних проектів, спрямованих на підтримку сімей дітей з особливими потребами, і фінал конкурсу дитячого малюнка «Жити разом - змінювати світ» у рамках Тижня Німеччини в Харкові.

Ініціатори форуму: Харківська експертна група підтримки медреформи, Почесний консул ФРН у Харкові, Українсько-німецька медична асоціація, Харківська обласна державна адміністрація та Марина Порошенко.

«Підтримка Першої леді, патронеси інклюзивної освіти в Україні, може багато зрушити в українському порядку денному щодо дітей з особливими потребами, - говорить радник голови ХОДА із соціальних питань та учасниця Харківської експертної групи підтримки медреформи Вікторія Мілютіна. - У нас є людські ресурси на те, щоб розробити програму підтримки дітей, але для зрушень потрібна політична воля, серйозний посил».

Про міжнародний досвід побудови таких програм на відкритті форуму будуть говорити глава представництва UNICEF в Україні Джованна Барберіс і Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина в Україні Вольфганг Мьоссінгер. Про регіональні плани його втілення - голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

Першу дискусійну панель форуму буде присвячено питанню «Чи є інклюзія на порядку денному національної політики?». Серед її учасників буде в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун, міністр соціальної політики Андрій Рева, заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей, уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, а також професор Гамбурзького університету, фахівець з порушень процесів навчання і корегувальної педагогіки Юхим Шредер.

Організатори переконані: для розвитку якісної мультидисциплінарної допомоги дітям з особливими потребами потрібна, в тому числі, спільна програма та узгодженість дій усіх трьох названих міністерств, дитячого омбудсмена, місцевого самоврядування та громадського сектору.

Другу дискусійну панель на тему «Чи готова місцева влада до інклюзивного суспільства?» буде присвячено регіональним програмам підтримки дітей з особливими потребами та їх сімей. Участь у ній візьмуть: керівник проектів Офісу освітніх реформ при Міністерстві освіти і науки України Олена Заплотинська, міжнародний консультант UNICEF з Молдови, фахівець з інклюзивного навчання Ангела Кара, виконавчий директор БФ «Інститут раннього втручання» Ганна Кукуруза, президент Української медичної асоціації Андрій Пеньків та ін.

Питання третьої панелі — «Навіщо суспільству інклюзивне суспільство?». Її учасники спробують розібратися в тому, як громади виграють від підтримки сімей, в яких виховуються діти з особливостями. Серед учасників дискусії: співзасновник Impact Hub Odesa, громадський активіст і експерт у сфері інклюзивної освіти Марина Гончаренко, заступник харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, голова ГО «Міські реформи» і директор запуску Харківської школи архітектури Олександра Нарижна, керівник директорату з інклюзії проектного офісу при МОН Лариса Самсонова, віце-президент Харківської міської громадської організації осіб з інвалідністю «КРЕАВІТА» Олена Шингарьова.

Підсумкова панель буде називатися «Як жити разом: три перші кроки» і буде присвячена конкретним рішенням і розгляду створеної на форумі резолюції. Участь у ній візьмуть: керівник освітніх проектів, секретар правління Міжнародного фонду «Відродження» Григорій Баран, начальник відділу «Дитяча програма» БО «ХЕБФ Хесед-Шаарей Тіква» Оксана Боженко, проектний менеджер в Україні і консультант HealthProm Арморер Вайсон, координатор Харківської експертної групи з підтримки медичної реформи, Почесний консул ФРН в Харкові Тетяна Гавриш, керівник Національного офісу з реформи деінституціалізації (EDGE) при Уповноваженому Президента України з прав дитини Маріанна Онуфрик і модератори всіх попередніх панелей і форуму в цілому: Володимир Мазур (ТРК «Simon»), Ганна Прокаєва (ОТБ), Дмитро Грузинський (Суспільне ), Галина Титиш (портал «Нова українська школа»), Володимир Носков (Радіо «Свобода»), Наталя Курдюкова (медіапроект «Накипіло»).

Попередня акредитація (назва ЗМІ; ім'я, прізвище журналістів)  - за телефонами або е-mail: (063) 222-25-83, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Тетяна Ландесман), (067) 251-95-09,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Тетяна Реуцька). (Сайт ХОДА)