Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

За словами першого заступника голови ХОДА Марка Беккера, жодне зі звернень мешканців області не підпадає під поняття рейдерського захоплення. Тим не менш, вони дійсно пов’язані з порушеннями земельного законодавства.

 

14 листопада під керівництвом Марка Беккера пройшло чергове засідання оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів.У нараді також взяв участь заступник голови ХОДА Олександр Скакун.

Учасники засідання підбили підсумки діяльності. Так, за час роботи штабу до нього звернулися 674 громадянина, на «гарячу лінію» штабу надійшло 47 дзвінків. Усім громадянам надані відповідні роз’яснення. Представники штабу здійснили 96 виїздів на місця за зверненнями.

 «Слід зауважити, що люди активно звертаються до штабу, що свідчить про довіру. Це наслідок того, що наша робота є ефективною - ми або безпосередньо допомагаємо людям вирішити питання, або направляємо у відповідні служби», - зазначив перший заступник голови ХОДА.

Він також зауважив, що наразі залишається багато недоліків у роботі структур, які працюють у земельній сфері, зокрема, це стосується роботи реєстраторів.

«Формування ринку землі підходить до завершального етапу, тож напруження не спадатиме. Тому роботу штабу, ймовірно, буде продовжено», - зазначив Марк Беккер.

Він нагадав, що на минулому тижні у Харкові пройшов семінар для сільгосптоваровиробників на тему земельного законодавства за участю провідних фахівців юридичної академії.

«Такі семінари ми проводитимемо й надалі, щоб підвищити рівень розуміння земельного права аграріями області. Це буде одним з напрямків роботи нашого штабу», - зазначив Марк Беккер.

У ході засідання також було розглянуте звернення фермера з Краснокутського району. Він орендує ділянку для ведення господарства з 2007 року. Зараз на землю претендує інше аграрне підприємство, яке вже почало оформлювати документи.

Марк Беккер дав доручення членам штабу якомога швидше вивчити деталі справи, щоб вирішити її відповідно до законодавства.

Нагадаємо, розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної в області було створено оперативний штаб із забезпечення прав і свобод власників землі та врожаю.

Головною метою діяльності штабу є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії з протиправного захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщує діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів.

До складу штабу увійшли представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби і Держгеокадастру області. Заступниками голови оперативного штабу стали заступник голови ХОДА Олександр Скакун та начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Олександр Чурсін.

Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58. (Сайт ХОДА)