Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

На зустрічі з мешканцями Великої Бабки та Зарожного представники мобільного соціального офісу акцентували увагу сільчан на тому, що кардинальні зміни у медичній, освітянській галузях та сфері соціального захисту населення покликані підвищити рівень життя людей.

 

В урядi запевняють, що громадяни матимуть гарантований пакет медичних послуг i лiкарських засобiв за кошти державного бюджету. Парламент дав старт медичнiй реформi, ухваливши Закон "Про державнi фiнансовi гарантiї надання медичних послуг та лiкарських засобiв", який дiятиме поетапно з 1 сiчня 2018 року. Цією інформацією розпочала тему охорони здоров’я заступник голови райдержадміністрації  Валентина Волоцкова. Разом з нею начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталя Герез та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяна Черевань детально розповіли мешканцям сіл, що чекає на них в результаті впровадження медичної реформи.

Не менш цікавими для сільчан були й питання щодо реформування освіти. Українські законодавці мають на меті створення системи освіти нового покоління, яка забезпечить умови для здобуття освіти всіма категоріями населення країни, всебічний розвиток людини та сприятиме істотному зростанню інтелектуального, культурного, духовно-морального потенціалу кожної особистості й всього нашого суспільства. Школа матиме 3 рівні: початкова – 4 роки (вводиться з 2018 року), базова середня освіта – 5 років у гімназії (з 2022 року), профільна середня освіта – 3 роки у ліцеї та закладі професійної середньої освіти (з 2027 року). Учень зможе обирати, навчатися йому в академічному ліцеї чи професійному коледжі. І зникне необхідність "зубріння" предметів, які в професійній діяльності йому не знадобляться.

Скільки людей вже скористалися субсидіями та як оформити цю державну допомогу, присутніх поінформував начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Лисянський. З початком опалювального  сезону ця тема стала дуже актуальною, про що  свідчили запитання жителів сіл. Зокрема, людей турбувало те, що підвищення пенсій зумовить зменшення розміру субсидії. Посадовець запевнив: пенсіонери можуть не перейматися – субсидії після підвищення пенсій не зменшать, і боятися цього не варто. Підвищений розмір пенсії не впливає на розмір субсидії, вже призначеної на опалювальний сезон 2017-2018 років. Новий розмір пенсії буде враховуватися лише з травня місяця 2018 року. 

Про напрямки його роботи і послуги,  які надає  районний  центр  соціальних служб для сім’ї, дітей та  молоді на зустрічі мешканцям району розповіла директор центру соціальних служб Інна Рябініна.

Жителям  Великої Бабки та Іванівки дуже сподобався цей захід, на якому вони отримали важливу та корисну інформацію. Зважаючи на це, заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова запевнила їх, що мобільний офіс продовжить свою роботу з метою роз’яснення людям  процесів реформування, що відбуваються сьогодні в нашій країні, а також буде застосовувати різні форми цієї роботи.