Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

У роботі круглого столу взяли участь керівники і спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області та району, представники обласної та районної служб у справах дітей, УПСЗН, відділу освіти та охорони здоров’я РДА, представник відділу ювенальної превенції.

 

Саме на них державою покладається функція запровадження послуги патронату над дитиною.

Сім’я з селища Малинівка є однією із шістьох у Харківській області, які протягом двох місяців проходили навчання за Програмою підготовки кандидатів у патронатні вихователі, затвердженою наказом Міністерства соціальної політики. За результатами навчання родині були надані рекомендації психологів та тренерів МБО «Партнерство «Кожній дитині».

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова зазначила, що в Чугуївському районі завжди використовуються всі можливості для участі в пілотних проектах та для започаткування нових форм у роботі. А патронатна сім’я – це комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною та її батьками складних життєвих обставин.

Директор Харківського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Олена Хватинець підкреслила, що Харківська область є однією із областей, яка бере участь в пілотному проекті в рамках стратегії та профілактики соціального сирітства, а Чугуївський район є одним із перших, хто організовує послугу патронату над дитиною в Харківській області. Всього ж в Україні вже створено 16 патронатних сімей.

Наприкінці зустрічі Валентина Волоцкова подякувала Олені Хватинець, спеціалістам обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді за всебічну підтримку, а також фахівцям районних служб, які провели велику роботу та зробили все можливе для досягнення результату. 

Створення патронатної родини в районі – це один із важливих кроків в реформуванні державних інтернатних інституцій та забезпеченні права дитини виховуватись у безпечному сімейному середовищі.