Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

На оперативній нараді, яку провів голова райдержадміністрації Микола Шошин, начальник філії «Чугуївське ДЕП» Андрій Чуб доповів про роботу підприємства, яке обслуговує 148 км доріг державного значення.

 

За його словами, встановлено та замінено 629 дорожніх знаків, виконано 18 тис. кв. м ямкового ремонту, нанесено 18 пішохідних переходів. Крім того, ремонтувалися бар’єрні та тросові огорожі, здійснювалися їх фарбування, скошування трави на узбіччях тощо. Також капітально відремонтовано міст на 625 км, виконано поточний ремонт на автодорозі Київ-Харків-Довжанський загальною протяжністю 50 км, з яких 12 км – по Чугуївському району. Це наймасштабніші роботи, які виконувались за останні 7 років.

Голова райдержадміністрації, наголосивши, що вся наявна в районі техніка має бути у повній готовності, щоб у разі необхідності оперативно реагувати на виклики зимової погоди, поцікавився станом справ щодо цього у філії «Чугуївське ДЕП». Андрій Чуб поінформував, що на підприємстві створено всі умови для забезпечення безперебійної експлуатації доріг.

Начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Наталія Герез розповіла про заходи щодо протидії розповсюдженню поширенню туберкульозу. Наталя Миколаївна відзначила, що серед причин смерті від інфекційних хвороб ця недуга посідає перше місце. Від неї у цьому році померло 6 мешканців району.

Було також заслухано інформації директора районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інни Рябініної про соціальну роботу з дітьми, сім’ями та молоддю; начальника філії «Чугуївський райавтодор» Андрія Владімірова – про проведення дорожніх робіт; військового комісара Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату В’ячеслава Чехачова – про стан відбору громадян на військову службу за контрактом та підсумки призову на строкову військову службу.