Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

1 грудня у Харківському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України пройшла четверта науково-освітня виставка «Публічне управління XXI», присвячена 20-річчю науки «Державне управління» та Дню місцевого самоврядування в Україні. 

Вона була організована ХарРІ НАДУ, Харківською облдержадміністрацією, Харківською обласною радою та Харківським університетським консорціумом.

Урочистості з нагоди виставки відкрила директор ХарРІ НАДУ Людмила Бєлова, яка зупинилась на основних наукових здобутках та досягненнях Інституту. З привітальними промовами звернулись заступник голови облдержадміністрації Михайло Черняк, перший заступник голови обласної ради Віктор Коваленко, директор Інституту експертно-аналітичних та наукових досліджень НАДУ при Президентові України Ольга Петроє, яка проголосила вітальне слово від президента академії Василя Куйбіди, почесний консул Французької Республіки в м. Харкові Сергій Політучий.

Свій досвід діяльності представила на заході і Чугуївщина, експозиція якої містила, зокрема, інформацію про пріоритетні та перспективні напрями розвитку району; об’єднання територіальних громад; участь в обласному конкурсі міні-проектів розвитку місцевого самоврядування «Разом в майбутнє», цільових обласних програмах, проектах, у тому числі із залученням міжнародної технічної допомоги; навчання та підвищення кваліфікації працівників РДА тощо.

За участь у заході Чугуївський район був відзначений дипломом.