Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

5 грудня на Соборній площі в Чугуєві відбулося урочисте шикування всіх частин Чугуївського гарнізону з нагоди Дня Збройних Сил України. У заході взяв участь голова райдержадміністрації Микола Шошин.

Звертаючись до військовослужбовців, голова райдержадміністрації сказав: «Мені дуже приємно у цей святковий день стояти поруч з вами. Я хочу висловити вам слова глибокої поваги і вдячності за те, що ви робите щодня – захищаєте Батьківщину, не шкодуючи власного життя. З такою армією, яка стає дедалі міцнішою та професійною, я впевнений – перемога буде за нами!».

Начальник Чугуївського гарнізону, командир 92-ї ОМБр підполковник Володимир Кокорєв зазначив, що за останні кілька років характер цього свята суттєво змінився, змінилися й Збройні Сили України. «Відродившись в умовах війни, українська армія пройшла горнило випробувань. Наше військо набуло бойового досвіду і впевненості у своїх силах, змінило та зламало загарбницькі плани підступного ворога», – сказав він.

Під час урочистостей найкращі військовослужбовці отримали державні та військові відзнаки, грамоти й подяки Чугуївських райдержадміністрації, районної та  міської рад.

 

Довідково. В 2015 році у День Державного Прапора України Чугуївська міськрайонна громадська організація «Наш вибір» відродила давню традицію підняття прапорів на вежі будівлі колишніх штабів військових топографів, і над чугуївською площею знову замайоріли прапори – державний і міський. Напередодні урочистого шикування прапори було оновлено.