Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Урочистий концерт з нагоди Дня Збройних Сил України розпочався улюбленими віршами дітей про Батьківщину та піснею про бойових офіцерів, які йдуть в бій за Вітчизну не заради кар’єри і не чекають за це нагород.

 

А в залі районного будинку культури цього дня зібралися саме військовослужбовці військових частин Чугуївського гарнізону, які служіння Україні в цей неспокійний час обрали собі за професію.

Голова райдержадміністрації Микола Шошин наголосив: «Ми повною мірою використали нагоду і за короткий час збудували сильну професійну армію, яка здатна захистити нашу країну».

Вітаючи представників Збройних Сил України зі святом, керівник району підкреслив, що вони уособлюють у собі найкращі риси захисника Вітчизни – мужність, відвагу та патріотизм – і є взірцем для своїх сучасників».

Він також подякував волонтерам, які щиро, за покликом серця підтримують нашу армію. «Райдержадміністрація разом з волонтерським корпусом підтримує військовослужбовців, які захищають нашу країну, та їх родини. Адже наша армія, органи влади та всі українці працюють заради майбутнього, – сказав голова райдержадміністрації. – І я впевнений, що ініціативи Президента і Уряду дадуть свої плоди, й ми збудуємо сильну та вільну Україну».

Начальник Чугуївського гарнізону та командир 92-ї окремої механізованої бригади Володимир Кокорєв звернувся до присутніх у залі: «З початку бойових дій на сході країни ми стали міцнішими і впевненішими у собі, у своїх силах. Разом ми завжди перемагатимемо!». 

Колишній учасник АТО, а зараз волонтер Віталій Борщ, звертаючись до побратимів, схвильовано зауважив: «Я вітаю вас з тим, що сьогодні на своїй території ми проводимо військові навчання, а не виконуємо бойові завдання, що ми живемо у вільній і незалежній країні».

Голова райдержадміністрації Микола Шошин та заступник голови районної ради Інесса Ковтун нагородили військовослужбовців та волонтерів відзнаками органів районної влади.

У концерті, крім аматорів районного будинку культури, взяли участь вихованці ліцею з посиленою військово-патріотичною підготовкою «Патріот» та артисти Харківського будинку офіцерів. Пісні про армійські будні змінилися на сцені запальними танцями дітлахів та сучасними музичними ритмами.