Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

З нагоди Дня місцевого самоврядування у районному Будинку культури зібралися депутати місцевих рад, сільські та селищні голови, представники Чкаловської та Малинівської об’єднаних територіальних громад, фахівці райдержадміністрації та районної ради.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Микола Шошин. Він підкреслив, що завдяки ініціативам Президента в країні проходять важливі реформи, котрі бачать і відчувають люди, мета яких – підвищити якість нашого життя та побудувати сильну державу.

«Сьогодні ми з упевненістю говоримо про те, що беремо участь в історичних процесах, які відбуваються в нашій країні. Завдяки децентралізації в нашому районі вже створено дві об'єднані територіальні громади – Чкаловська і Малинівська, які мають можливість розпоряджатися своїми коштами і самостійно вирішувати, куди їх направити. Для громад це реальний шанс змінити життя людей на краще, прискорити розвиток населених пунктів, і його потрібно використати.

Бажаю керівникам органів місцевого самоврядування, щоб кожного дня ви ефективно використовували ті інструменти, які сьогодні дала вам влада. А держава на всіх рівнях – від Президента, керівника області до голів райдержадміністрацій – буде робити все, аби ви мали всі можливості для вирішення питань. Мудрості вам, енергії та підтримки громади в роботі», – сказав керівник району.

Кращим представникам місцевого самоврядування з нагоди свята за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, професіоналізм, сумлінну роботу були вручені грамоти і подяки обласної та районної влади.

Артисти районного будинку культури підготували для присутніх яскраві концертні номери.