Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

З нагоди Дня місцевого самоврядування у районному Будинку культури зібралися депутати місцевих рад, сільські та селищні голови, представники Чкаловської та Малинівської об’єднаних територіальних громад, фахівці райдержадміністрації та районної ради.

З вітальними словами до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Микола Шошин. Він підкреслив, що завдяки ініціативам Президента в країні проходять важливі реформи, котрі бачать і відчувають люди, мета яких – підвищити якість нашого життя та побудувати сильну державу.

«Сьогодні ми з упевненістю говоримо про те, що беремо участь в історичних процесах, які відбуваються в нашій країні. Завдяки децентралізації в нашому районі вже створено дві об'єднані територіальні громади – Чкаловська і Малинівська, які мають можливість розпоряджатися своїми коштами і самостійно вирішувати, куди їх направити. Для громад це реальний шанс змінити життя людей на краще, прискорити розвиток населених пунктів, і його потрібно використати.

Бажаю керівникам органів місцевого самоврядування, щоб кожного дня ви ефективно використовували ті інструменти, які сьогодні дала вам влада. А держава на всіх рівнях – від Президента, керівника області до голів райдержадміністрацій – буде робити все, аби ви мали всі можливості для вирішення питань. Мудрості вам, енергії та підтримки громади в роботі», – сказав керівник району.

Кращим представникам місцевого самоврядування з нагоди свята за особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, професіоналізм, сумлінну роботу були вручені грамоти і подяки обласної та районної влади.

Артисти районного будинку культури підготували для присутніх яскраві концертні номери.