Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-17 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Грудень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Погода

До Міжнародного дня волонтера за вагомий внесок у справу єднання українського народу, розбудову демократичної правової держави, щедрість людської душі, милосердя та доброту головою райдержадміністрації нагороджено 6 волонтерів.

 

Усі вони ведуть активну діяльність у своєму напрямку, їх значення для підтримки військовослужбовців АТО, їх родин, переселенців, сімей з дітьми в умовах сьогодення неможливо переоцінити.

Волонтерською діяльністю займається багато колишніх учасників антитерористичної операції. Серед них – Віталій Борщ та Євген Чішко. Позитивний та життєрадісний Віталій активно співпрацює з Чугуївським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, бере активну участь у заходах, присвячених організації роботи з учасниками АТО.

Чугуївська громадська організація «Наш вибір» весь час конфлікту на Сході України опікується військовослужбовцями, надаючи їм волонтерську допомогу. Наразі «Наш вибір» реалізовує проект створення музею АТО у  Клугино-Башкирівці. Керівник району Микола Шошин відзначив члена цієї організації Олега Юрченка.

Волонтерський осередок у с. Волохів Яр створили Олександр і Ірина  Марченки. Подружжя займається фермерством та активно допомагає воїнам, які знаходяться на передовій. Олександр та Ірина  переконані, що не словом, а ділом необхідно доводити патріотизм і відданість своїй справі.

Марина Полякова, голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання членів сімей зниклих безвісти та загиблих захисників України»   теж нагороджена відзнакою районних органів влади за роботу з учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей.

Волонтер Благодійного фонду «Волонтери: Дорослі – Дітям» Олександра Тульчинська допомагає сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Фонд  надає цим родинам гуманітарну допомогу, сприяє лікуванню хворих. В рамках співпраці з видавництвом «Ранок» ця організація роздає дітям району навчальну і розважальну літературу, завдяки чому вони відкривають для себе нові світи.

Микола Шошин подякував волонтерам за їх діяльність та підкреслив важливість їх роботи в тяжкий для держави і українців час.