Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

До Міжнародного дня волонтера за вагомий внесок у справу єднання українського народу, розбудову демократичної правової держави, щедрість людської душі, милосердя та доброту головою райдержадміністрації нагороджено 6 волонтерів.

 

Усі вони ведуть активну діяльність у своєму напрямку, їх значення для підтримки військовослужбовців АТО, їх родин, переселенців, сімей з дітьми в умовах сьогодення неможливо переоцінити.

Волонтерською діяльністю займається багато колишніх учасників антитерористичної операції. Серед них – Віталій Борщ та Євген Чішко. Позитивний та життєрадісний Віталій активно співпрацює з Чугуївським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, бере активну участь у заходах, присвячених організації роботи з учасниками АТО.

Чугуївська громадська організація «Наш вибір» весь час конфлікту на Сході України опікується військовослужбовцями, надаючи їм волонтерську допомогу. Наразі «Наш вибір» реалізовує проект створення музею АТО у  Клугино-Башкирівці. Керівник району Микола Шошин відзначив члена цієї організації Олега Юрченка.

Волонтерський осередок у с. Волохів Яр створили Олександр і Ірина  Марченки. Подружжя займається фермерством та активно допомагає воїнам, які знаходяться на передовій. Олександр та Ірина  переконані, що не словом, а ділом необхідно доводити патріотизм і відданість своїй справі.

Марина Полякова, голова громадської організації «Всеукраїнське об’єднання членів сімей зниклих безвісти та загиблих захисників України»   теж нагороджена відзнакою районних органів влади за роботу з учасниками антитерористичної операції та членами їх сімей.

Волонтер Благодійного фонду «Волонтери: Дорослі – Дітям» Олександра Тульчинська допомагає сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Фонд  надає цим родинам гуманітарну допомогу, сприяє лікуванню хворих. В рамках співпраці з видавництвом «Ранок» ця організація роздає дітям району навчальну і розважальну літературу, завдяки чому вони відкривають для себе нові світи.

Микола Шошин подякував волонтерам за їх діяльність та підкреслив важливість їх роботи в тяжкий для держави і українців час.