Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Першим на порядку денному стояло питання про оцінювання результатів службової діяльності управлінців, яке висвітлила Тетяна Прядка, начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації.

 

Про пожежі на виробництві, причини їх виникнення, заходи і засоби безпеки, керуючись Правилами пожежної безпеки в Україні, докладно розповів завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Микола Лучников.

Начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району Петро Старусьов, інформуючи про процедуру видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, акцентував увагу присутніх на тому, що будівельна амністія в цьому році вже не діє.

Практичного діловодства стосувалися порушені на навчанні теми організації документообігу та виконання документів, їх систематизації та зберігання, приймання та первинного опрацювання, службової інформації тощо. Про вимоги щодо цієї роботи державним службовцям нагадали начальники відділів райдержадміністрації: архівного – Олена Савінова, загального – Вікторія Герман та головний спеціаліст відділу з юридичних питань і оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Олександр Грищенко.

З результатами аналізу пропозицій до перспективного плану діяльності райдержадміністрації на 2018 рік та станом роботи з консультативно-дорадчими органами познайомила присутніх начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Любов Кіянська, відзначивши недоліки структурних підрозділів.

Про нові нормативні акти Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів працівникам райдержадміністрації повідомила Аліна Заболоцька, головний спеціаліст відділу з юридичних питань і оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації.