Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Робота для малозабезпечених та переселенців 

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Повідомлення про корупцію

Першим на порядку денному стояло питання про оцінювання результатів службової діяльності управлінців, яке висвітлила Тетяна Прядка, начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації.

 

Про пожежі на виробництві, причини їх виникнення, заходи і засоби безпеки, керуючись Правилами пожежної безпеки в Україні, докладно розповів завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Микола Лучников.

Начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району Петро Старусьов, інформуючи про процедуру видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки, акцентував увагу присутніх на тому, що будівельна амністія в цьому році вже не діє.

Практичного діловодства стосувалися порушені на навчанні теми організації документообігу та виконання документів, їх систематизації та зберігання, приймання та первинного опрацювання, службової інформації тощо. Про вимоги щодо цієї роботи державним службовцям нагадали начальники відділів райдержадміністрації: архівного – Олена Савінова, загального – Вікторія Герман та головний спеціаліст відділу з юридичних питань і оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Олександр Грищенко.

З результатами аналізу пропозицій до перспективного плану діяльності райдержадміністрації на 2018 рік та станом роботи з консультативно-дорадчими органами познайомила присутніх начальник організаційного відділу апарату райдержадміністрації Любов Кіянська, відзначивши недоліки структурних підрозділів.

Про нові нормативні акти Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів працівникам райдержадміністрації повідомила Аліна Заболоцька, головний спеціаліст відділу з юридичних питань і оборонної, мобілізаційної, режимно-секретної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації.