Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Погода

Начальник відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Тетяна Прядка, аналізуючи стан справ з організації підвищення рівня професійної компетентності державних службовців у райдержадміністрації, відзначила у 2017 році зростання показників у порівнянні з попереднім роком.

 

Враховуючи необхідність якісної теоретичної підготовки державних службовців, у райдержадміністрації організовано різнопланові види підвищення рівня їхньої професійної компетентності, серед яких:

підвищення кваліфікації у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (далі — Академія) за професійними програмами, програмами тематичних короткотермінових семінарів та програмами тематичних постійно діючих семінарів;

здобуття другої вищої освіти за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» в Академії;

функціональні навчання за іншими видами відповідно до галузі, наприклад, у сфері цивільного захисту;

навчання працівників райдержадміністрації за окремими планами;

участь у семінарах-нарадах з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад;

самоосвіта, зокрема, щорічний Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець».

Упродовж 2017 року в Академії підвищили кваліфікацію 86 державних службовців райдержадміністрації (що більше на 32 особи ніж у 2016 році), з яких:

7 осіб — за професійною програмою (минулого року — 2 особи);

78 — за програмами тематичних короткострокових семінарів (минулого року — 51 особа);

1 особа — за програмою постійно діючого семінару «Іноземна мова у державному управлінні та місцевому самоврядуванні».

З числа учасників підвищення кваліфікації 31 державний службовець категорії «Б», 55 — категорії «В».

П’ятнадцять новопризначених державних службовців підвищили кваліфікацію з питань запобігання корупції в органах влади.

Функціональне навчання у сфері цивільного захисту при Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області пройшли 8 осіб, минулого року — 1.

Зростання показників у порівнянні з минулим роком спостерігається не лише під час підвищення кваліфікації, а й у бажанні здобути другу вищу освіту за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» за державним замовленням.

Наразі 11 працівників райдержадміністрації, серед яких – голова райдержадміністрації М.М. Шошин, є слухачами Академії для здобуття вищої освіти за спеціальностями галузі знань «Державне управління» та «Публічне управління та адміністрування» за заочною та заочно-дистанційною формами навчання та 3 — за денною формою. Цього року вступили на навчання до Академії 6 осіб за заочною формою навчання і 1 — за денною.

В райдержадміністрації працює 5 магістрів державного управління і 10 магістрів державної служби.

У березні-квітні пройшов І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», в якому взяли участь 3 керівники та 3 спеціалісти. Переможцями стали представники управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації: в номінації «Кращий керівник» — Топоркова С.В., начальник відділу соціальних гарантій та пільг, а в номінації «Кращий спеціаліст» — Лахтіна І.М., головний спеціаліст з питань зайнятості населення відділу з питань праці та зайнятості населення.

Широко використовується система підвищення кваліфікації державних службовців шляхом самоосвіти. Щомісяця в райдержадміністрації проводяться навчання працівників і семінари-наради з сільськими, селищними головами та секретарями місцевих рад. У 2017 році на цих комунікативних заходах вже розглянуто понад 115 різноманітних питань.