Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Галерея

Повідомлення про корупцію

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації як координатором взаємодії суб'єктів з питань профілактики вчинення насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми підбито підсумки виконання спільного плану дій за 2017 рік.

 

Всіма суб'єктами взаємодії проводилася інформаційно-роз'яснювальна та превентивна робота з означених питань. Так, спеціалістами райцентру зайнятості щотижнево проводилися семінари-тренінги з незайнятими громадянами на тему «Легальна зайнятість»; щоквартально – профконсультаційні семінари «Попередження зовнішньої нелегальної трудової міграції та торгівлі людьми».

На базі центру зайнятості спільно з управлінням праці та соціального захисту населення, службами району проведено семінар на тему «Запобігання нелегальній трудової міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» (залучено 12 безробітних осіб).

Низка заходів до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в районі  відбулася в жовтні. Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом зі службою у справах дітей райдержадміністрації проведено в Тернівському НВК – семінарське заняття, в Чугуївському професійному аграрному ліцеї – тренінг, в Харківському обласному соціальному гуртожитку – інформаційно-просвітницький захід за темою протидії торгівлі людьми.

Чугуївським відділом поліції ГУНП в Харківській області разом з  управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації проведено семінар-нараду з дільничними інспекторами щодо обговорення проблемних питань протидії торгівлі.

В навчальних закладах району відбулися тематичні виставки з питань запобігання торгівлі людьми, конкурси малюнків, плакатів за темами: «Третє тисячоліття – рабство існує», «Торгівля людьми – це може трапитись з кожним», круглі-столи з питань протидії торгівлі людьми «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція».

Зі всіма суб’єктами, відповідальними за реалізацію державної політики щодо попередження насильства в сім’ї, налагоджено механізм взаємодії. Станом на            1 січня 2018 року зареєстровано 67 повідомлень щодо скоєння насильства в сім'ї. Зі всіма правопорушниками проведено заходи виховного характеру та складено акти з’ясування обставин. Сім’ї, де мали місце випадки вчинення насильства, були охоплені соціальними послугами. Членам таких сімей надається психологічна, юридична та медична допомога відповідно до визначених потреб.

Райдержадміністрацією та відповідними службами систематично проводяться Дні правових знань в навчальних закладах району; рейди-перевірки по населених пунктах району з метою виявлення фактів бродяжництва, жебракування, дітей, які прогулюють заняття тощо.

Особлива увага приділяється соціальній роботі з особами та родинами, схильними до конфліктних ситуацій. З членами сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, проводяться профілактичні бесіди щодо недопущення насильницьких дій в сім’ї, уникнення конфліктів. У 2017 році проведено 24 інформаційно-просвітницьких заходи з питань попередження насильства,              26 засідань робочих груп.