Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Під керівництвом заступника голови  райдержадміністрації Валентини Волоцкової відбулася нарада, де розглянуто питання підготовки проектних пропозицій для участі в обласному конкурсі міні-проектів “Разом в майбутнє”.

 

В нараді взяли участь начальники всіх структурних підрозділів райдержадміністрації. Світлана Альошина – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації повідомила присутнім про нові умови участі в обласному конкурсі.

У 2018 році кожен учасник може подати на конкурс тільки один проект за наступними номінаціями: “Добробут та розвиток громад”; “Благоустрій та розвиток довкілля”; “Історико-культурна спадщина та розвиток туризму”.

До участі в конкурсі запрошуються:

- перша категорія учасників – громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські ради та об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (далі – ОСББ), що зареєстровані згідно з чинним законодавством України;

- друга категорія учасників – сільські, селищні, районні, міські ради міст районного та обласного значення, ради об’єднаних територіальних громад – ініціатори спільних проектів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад.

Загальний обсяг фінансування міні-проекту:

- для першої категорії учасників – до 300 тис. гривень;

- для другої категорії учасників – до 1 500 тис. гривень.

Міні-проекти виконуються на умовах обов’язкового співфінансування.

Максимальна сума співфінансування (субвенції) з обласного бюджету не перевищує 50% вартості проекту.

Умови співфінансування учасників:

- перша категорія – співфінансування з місцевих бюджетів (сільських, селищних, районних, міських рад міст районного та обласного значення, об’єднаних територіальних громад), приватного партнера або зінших джерел, не заборонених чинним законодавством України, – не менше 45%, власний внесок конкурсанта –  не менше 5% вартості проекту;

- друга категорія – співфінансування з місцевих бюджетів (сільських, селищних, районних, міських рад міст районного та обласного значення, об’єднаних територіальних громад) – не менше 40% від вартості проекту, співфінансування приватного партнерства або з інших джерел, не заборонених чинним законодавством України, – не менше 10%.