Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Відповідно до графіка апаратом та відділом масових комунікацій райдержадміністрації було вивчено стиль i методи роботи управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

 

Серед пріоритетних напрямів роботи структурного підрозділу – забезпечення реалізації державної політики у галузі агропромислового виробництва, сталого розвитку районного агропромислового ринку і сільських територій району, участь у формуванні та реалізації соціальної політики на селі, організація роботи з питань землеробства, племінної справи, карантинного режиму, гарантування продовольчої безпеки району тощо.

Робота управління організована за перспективним та поточними планами, які затверджено першим заступником голови райдержадміністрації. Щомісяця та щокварталу готуються звіти щодо їх виконання. Всі плани та звіти сформовано в окремі папки згідно з номенклатурою управління.

Результати перевірки показали, що належним чином в управлінні ведеться робота з кадрової справи, розгляду звернень громадян та ведення діловодства, комп’ютерно-інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації.

Але необхідно усунути деякі недоліки, зокрема, щодо роботи з персоналом, програмою електронного документообігу FossDoc. Слід також приділяти увагу висвітленню діяльності структурного підрозділу і стану справ в аграрній галузі у засобах масової інформації та через офіційний веб-сайт; оформленню документів про роботу консультативно-дорадчого органу, що діє при управлінні.

Начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації надано рекомендації щодо покращення роботи структурного підрозділу.