Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова провела нараду з працівниками культури району з питань функціонування закладів культури в умовах децентралізації та участі у 2018 році в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

 

Збереження мережі клубних та бібліотечних закладів в умовах децентралізації є дуже актуальним, оскільки відповідно до законодавства України клубні та бібліотечні заклади забезпечують державні соціальні нормативи в галузі культури.

Валентина Волоцкова наголосила, що закриття або об'єднання клубних і бібліотечних закладів з іншими закладами культури  є неприпустимими, оскільки усі заклади культури різні за функціями, їх діяльність регламентується окремими нормативно-правовими актами, в них по-різному нараховується та виплачується заробітна плата.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Кулешова у ході обговорення питання підкреслила, що виключення закладів культури з базової мережі здійснюється лише за погодженням з Міністерством культури із зазначенням причин та обґрунтуванням необхідності такого виключення.

Також на нараді було розглянуто  проект постанови Кабінету Міністрів України «Про нормативи забезпечення населення клубними закладами», де передбачено схему функціонування клубних закладів в умовах об’єднання територіальних громад.

За результатами наради до територіальних громад району надіслано рекомендаційні листи з роз’ясненнями організації забезпечення  та надання мешканцям територіальної громади послуг у сфері культури відповідно до державних стандартів.        

Було розглянуто і Положення про порядок проведення обласного конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», адже у поточному році вперше за час існування даного проекту відкрито номінацію конкурсу «Історико-культурна спадщина та розвиток туризму».