Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Галерея

Повідомлення про корупцію

Традиційну зустріч на початку нового року з лідерами учнівського самоврядування загальноосвітніх закладів району провів голова райдержадміністрації Микола Шошин.

 

У ході відкритого діалогу з молоддю за чашкою чаю учні цікавилися різними сферами життя не лише Чугуївського району, а й країни.

«Яка, на вашу думку, зараз в Україні найбільша нагальна проблема, яка потребує першочергового вирішення?» – запитала учениця Мосьпанівского НВК Ганна Волобуєва.

«Щоб закінчилася війна на сході України, перестали гинути люди і в нашій країні настав довгоочікуваний мир!» – відповів Микола Миколайович.

Глава району підкреслив, що, незважаючи на військові дії, Україна стала на шлях розвитку.

«Нинішні реформи покликані якісно змінити життя наших громадян, у тому числі й молодих людей, щоб вони мали можливість отримувати добру освіту і повертатися в свої райони і застосовувати вже здобуті знання на місцях, оскільки за ними – майбутнє країни», – продовжив Микола Миколайович.

Школярі активно цікавилися реформами децентралізації, освіти, а також висловили побажання збільшити в районі кількість спортивних майданчиків.

«Я – сам колишній спортсмен, тому мені це близько і зрозуміло. В районі є брак сучасних якісних спортмайданчиків, але ми в цьому році цьому питанню приділимо більше уваги, оскільки молодь повинна розвиватися не лише розумово, а й фізично. Діти в сільській місцевості повинні мати рівні можливості з міськими жителями», – сказав голова райдержадміністрації.

Після зустрічі учням провели екскурсію по райдержадміністрації, під час якої вони мали змогу познайомитися з роботою окремих структурних підрозділів.