Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Січень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Галерея

Погода

Традиційну зустріч на початку нового року з лідерами учнівського самоврядування загальноосвітніх закладів району провів голова райдержадміністрації Микола Шошин.

 

У ході відкритого діалогу з молоддю за чашкою чаю учні цікавилися різними сферами життя не лише Чугуївського району, а й країни.

«Яка, на вашу думку, зараз в Україні найбільша нагальна проблема, яка потребує першочергового вирішення?» – запитала учениця Мосьпанівского НВК Ганна Волобуєва.

«Щоб закінчилася війна на сході України, перестали гинути люди і в нашій країні настав довгоочікуваний мир!» – відповів Микола Миколайович.

Глава району підкреслив, що, незважаючи на військові дії, Україна стала на шлях розвитку.

«Нинішні реформи покликані якісно змінити життя наших громадян, у тому числі й молодих людей, щоб вони мали можливість отримувати добру освіту і повертатися в свої райони і застосовувати вже здобуті знання на місцях, оскільки за ними – майбутнє країни», – продовжив Микола Миколайович.

Школярі активно цікавилися реформами децентралізації, освіти, а також висловили побажання збільшити в районі кількість спортивних майданчиків.

«Я – сам колишній спортсмен, тому мені це близько і зрозуміло. В районі є брак сучасних якісних спортмайданчиків, але ми в цьому році цьому питанню приділимо більше уваги, оскільки молодь повинна розвиватися не лише розумово, а й фізично. Діти в сільській місцевості повинні мати рівні можливості з міськими жителями», – сказав голова райдержадміністрації.

Після зустрічі учням провели екскурсію по райдержадміністрації, під час якої вони мали змогу познайомитися з роботою окремих структурних підрозділів.