Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Погода

На цьому наголосив голова райдержадміністрації Микола Шошин під час проведення оперативної наради з заступником голови, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району.

 

Після інформації про підсумки роботи Чугуївського відділення реалізації ТОВ «Харківгаззбут» за 2017 рік Микола Шошин повідомив, що під час його зустрічей з населенням чільне місце серед скарг та нарікань людей займає робота саме газової служби. «Органам влади та службам району потрібно оперативно надавати інформацію населенню, що дозволить зняти багато питань. Газовикам доцільно для цього налагодити взаємодію з селищними та сільськими головами», – сказав голова райдержадміністрації.

Керівник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації доповіла про діяльність відділу у минулому році. «Щоб залучити до занять фізкультурою і спортом більше людей, зокрема, дітей та молоді, потрібно поліпшити матеріально-технічну базу цієї галузі. В нас недостатньо спортмайданчиків, тренажерів тощо», – зауважив голова райдержадміністрації. – Нам потрібно працювати над цим, використовуючи всі державні та обласні програми, конкурси проектів».

Під час розгляду питання про роботу ради з вирішення питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення керівник району порушив тему надання цих послуг в об’єднаних громадах району. Він наголосив, що райдержадміністрація має тримати на контролі  питання надання допомоги малозабезпеченим людям в Чкаловській та Малинівській ОТГ. «Після передачі повноважень виконавчої влади на місця ні в якому разі не повинно страждати населення. Ми маємо проконтролювати, чи прийняті органами місцевого самоврядування відповідні програми і чи працюють вони в Чкаловському і Малинівці» – дав завдання керівникам структурних підрозділів голова райдержадміністрації.

У кінці наради очільник краю попередив відповідні служби району про необхідність бути готовими до погіршення погодних умов і реагування у разі надзвичайних ситуацій.