Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

23 січня 2019 року відбудеться прийом громадян керівництвом ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

На цьому наголосив голова райдержадміністрації Микола Шошин під час проведення оперативної наради з заступником голови, керівником апарату та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району.

 

Після інформації про підсумки роботи Чугуївського відділення реалізації ТОВ «Харківгаззбут» за 2017 рік Микола Шошин повідомив, що під час його зустрічей з населенням чільне місце серед скарг та нарікань людей займає робота саме газової служби. «Органам влади та службам району потрібно оперативно надавати інформацію населенню, що дозволить зняти багато питань. Газовикам доцільно для цього налагодити взаємодію з селищними та сільськими головами», – сказав голова райдержадміністрації.

Керівник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації доповіла про діяльність відділу у минулому році. «Щоб залучити до занять фізкультурою і спортом більше людей, зокрема, дітей та молоді, потрібно поліпшити матеріально-технічну базу цієї галузі. В нас недостатньо спортмайданчиків, тренажерів тощо», – зауважив голова райдержадміністрації. – Нам потрібно працювати над цим, використовуючи всі державні та обласні програми, конкурси проектів».

Під час розгляду питання про роботу ради з вирішення питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення керівник району порушив тему надання цих послуг в об’єднаних громадах району. Він наголосив, що райдержадміністрація має тримати на контролі  питання надання допомоги малозабезпеченим людям в Чкаловській та Малинівській ОТГ. «Після передачі повноважень виконавчої влади на місця ні в якому разі не повинно страждати населення. Ми маємо проконтролювати, чи прийняті органами місцевого самоврядування відповідні програми і чи працюють вони в Чкаловському і Малинівці» – дав завдання керівникам структурних підрозділів голова райдержадміністрації.

У кінці наради очільник краю попередив відповідні служби району про необхідність бути готовими до погіршення погодних умов і реагування у разі надзвичайних ситуацій.