Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Щоб засвідчити повагу захисникам нашої країни, сьогодні у районному будинку культури вітали резервістів, які проходять навчання на базі військових частин Чугуївського гарнізону.

 

Збори з оперативним резервом Збройних Сил України проводяться для перевірки готовності військових частин у разі необхідності доукомплектувати підрозділи військовозобов’язаними з оперативного резерву. До навчальних зборів залучено понад 700 військовозобов’язаних, у тому числі майже 30 офіцерів запасу. Під час навчань резервісти відновлюють практичні навички за своїми військово-обліковими спеціальностями, а деякі відразу виявляють бажання служити за контрактом.

Керівник району Микола Шошин, звертаючись до воїнів-резервістів, сказав: «На прикладі ваших навчань ми бачимо, як гартується міць української армії. Ми розуміємо нашу відповідальність перед суспільством, перед нашими батьками, дітьми за наше майбутнє, тому бездоганне виконання кожним із нас своїх посадових обов’язків є основою, на якій будується наша незалежність, європейська та могутня українська держава. І я впевнений, що українська армія за професіоналізмом невдовзі вийде на рівень передових армій світу».

За сумлінне виконання службових обов’язків, вірність військовій присязі, зразкову військову дисципліну і високий професіоналізм резервістів оперативного резерву 1-ої черги військової частини А 0501 було нагороджено почесними грамотами районних органів влади.

Після офіційної частини відбувся великий концерт, підготовлений аматорами культури Чугуївщини.