Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Щодо змін істотних умов праці

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Погода

Щороку на базі районного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проводяться змагання  з шахів на призи клубу «Біла тура» серед учнів  закдадів освіти району.

 

В цьому році  районні  змагання з шахів розпочалися з урочистого виносу прапору НОК на честь збірної команди України, яка братиме участь в ХХІІІ зимових Олімпійських іграх у південнокорейському Пхьончхані.  

На урочистостях були присутні  голова ветеранського руху  в районі,

ветеран спорту В.Горовенко, директор КП «Спорт для всіх» Г.Кравченко, організатори спортивних змагань.

В змаганнях взяли участь 10 команд загальноосвітніх навчальних закладів району.

В особистому заліку серед дівчат пермогли:

І місце посіла Турчин Валерія, учениця Новопокровського НВК;

ІІ місце – Шипуліна Єлизавета, учениця Великобабчанського НВК;

ІІІ місце – Акіменко Дар’я, учениця Малинівької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Серед юнаків:

І місце посів Лядський Артур,  учень Новопокровського НВК;

ІІ місце – Антощук Тимофій, учень Новопокровського НВК;

ІІІ місце – Єременко В’ячеслав, учень Зарожненського НВК.

В командному заліку:

І місце виборола команда шахістів Новопокровського НВК;

ІІ місце посіла команда шахістів Великобабчанського  НВК ;

ІІІ місце посіла команда шахістів Зарожненського НВК.