Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

У відділі освіти райдержадміністрації відбулася нарада голів первинних профспілкових організацій, які обговорили нагальні питання діяльності профспілкових організацій.

 

Приємною новиною для присутніх було відзначення учасників обласного конкурсу вишивки «Новорічна майстерня». Грамотами райкому та профспілковою винагородою відзначені 13 членів профспілки, однин із них відзначений премією обласної організації за І місце. Голова райкому Надія Алексенко зробила аналіз результатів статистичного звіту за 2017 рік, наголосила на різні аспекти організаційної роботи в умовах об’єднання територіальних громад, на мотивацію профспілкового членства.

Під час наради було з’ясовано питання підвищення посадових окладів педагогічним працівникам з 1 січня 2018 року. Представники виборних органів занепокоєні питанням заробітної плати педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних навчальних закладів, тих, хто фінансується з місцевого бюджету. Адже для зазначеної категорії педагогічних працівників підвищення не відбулося з 1 січня 2018 року, викликало невдоволення серед членів профспілки, спричиняє конфліктні ситуації в колективах. Доречним був розгляд питання стосовно підтримки петиції «Вихователі-педагоги». Присутні наполягали на проведенні відповідної роботи з представниками адміністрації, головами об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних  рад, відділом освіти стосовно встановлення так званих «надбавок», та їх фінансового забезпечення, використовуючи при цьому відповідні норми законодавства.

В порядок денний наради включені також питання щодо поряядку компенсації профспілкою частини вартості путівок до санаторіїв, аналіз захворюваності членів профспілки та їх дітей і заходи з її попередження, підвищення кваліфікації педагогічних працівників та підготовка їх до роботи в умовах Нової української школи.

З досвідом роботи первинної профспілкової організації поділились голова комітету Есхарівської ЗОШ І-Ш ступенів Касьянова Лідія та Кам’яноярузького НВК Махова Наталія.