Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

В Чугуєві відбулося засідання круглого столу з питань національно-патріотичного виховання молоді за участю членів громадської ради при облдержадміністрації. Його відкрив голова райдержадміністрації Микола Шошин, який побажав учасникам зібрання плідної роботи.

 

Зважаючи на актуальність теми, розмова між органами влади та громадськими організаціями вийшла цікавою і корисною. 

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова та керівники відповідних служб райдержадміністрації розповіли гостям про те, що керівництво райдержадміністрації приділяє велику увагу цьому питанню, і патріотично-виховна робота з дітьми та молоддю в районі ведеться систематично. В. Волоцкова відзначила, що останніми роками завдяки новим методам роботи  очевидно змінилося ставлення школярів до рідної мови, народних звичаїв і традицій, державної символіки.

Серед представників об’єднань громадян найактивнішими були радник голови райдержадміністрації, керівник районної організації «Спілка ветеранів АТО» Михайло Лукаш та член громадської ради при райдержадміністрації, член правління громадської організації «Наш вибір» Андрій Гуренко.  М. Лукаш повідомив, що зараз вирішується питання підписання Меморандуму між райдержадміністрацією та Східним управлінням Національної гвардії України про патріотичне виховання підростаючого покоління.

Оскільки серед харківських гостей був журналіст Володимир Чистилін – координатор харківського Майдану, автор фільму «Герої не вмирають», то увага присутніх акцентувалася на створенні в навчальних закладах куточків Героїв Небесної Сотні. А. Гуренко запропонував громадській раді при облдержадміністрації розробити типовий ескіз цього шкільного куточка. Чугуївці також додали побажання розробити портрети Героїв Небесної Сотні, плакати про ті події та організувати поїздки школярів до Харкова для перегляду нових фільмів про Небесну Сотню і воїнів АТО.

Керівник громадської ради при облдержадміністрації Олексій Курцев запевнив, що позитивні напрацювання та пропозиції увійдуть до обласного плану з патріотично-виховної роботи та рекомендуватимуться для виконання в районах і містах Харківщини.

Фільм «Герої не вмирають» про історію трьох загиблих харків’ян під час Євромайдану в районному будинку культури подивилися не лише учасники круглого столу, а й школярі  навчальних закладів району та громадськість.