Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Майже 3-годинна зустріч голови райдержадміністрації Миколи Шошина з базаліївцями пройшла в агрофірмі «Базаліївський колос». Говорили про децентралізацію, підтримку аграрного сектора на державному рівні, земельні питання, медичну і освітню реформи, реалізовані в районі проекти, дороги та електропостачання.

 

Жителів Базаліївки, яка входить до складу Чкаловської ОТГ, цікавила інформація про передачу землі за межами населених пунктів у власність об’єднаних територіальних громад. Керівник району підкреслив, що держава має намір навести порядок у земельних питаннях, і цей процес вже розпочався. Кабмін затвердив відповідну Постанову, тож вже з 1 березня поточного року територіальні громади побачать перші результати, коли почнуть самостійно розпоряджатися своєю землею.

«Райдержадміністрація допоможе вам у вирішення будь-яких проблемних питань, звертайтеся», - акцентував голова райдержадміністрації.

Не менше запитань стосувалося медичної реформи, зокрема, в сільській місцевості. Фахівці роз’яснили людям головні тези: всі медичні послуги оплачуватимуть не пацієнти, а держава; кожен зможе самостійно обрати собі лікаря (це можуть бути медики Харкова і Чугуєва). Акцентувалася увага і на відновленні престижу професії лікаря на селі. Зокрема, молодим спеціалістам створюватимуть не тільки умови для якісного надання медичних послуг жителям сіл і селищ, а також вирішуватимуть питання забезпечення їх житлом.

«Ми маємо повну підтримку керівника області Юлії Світличної у всіх питаннях, які ініціюємо. Наше перше завдання сьогодні – залучити в район максимальні ресурси з різних джерел, використавши обласні програми і проекти, гранти міжнародної допомоги тощо. Для цього треба діяти, бо той, хто буде активнішим, отримає й більше коштів, а значить, зможе зробити більше корисного для свого населеного пункту», – підсумував діалог голова райдержадміністрації.

 

Довідка. За показниками врожайності агрофірма «Базаліївський колос»  у минулому році в районі увійшла до п’ятірки лідерів. Посів озимих під урожай 2018 року тут становить 484 га, з них озимі на зерно — 424 га (озима пшениця).

В галузі тваринництва АФ «Базаліївський колос» утримує 1309 голів  ВРХ, в тому числі 500 корів, що становить 16,1% від загального показника по сільгосппідприємствах району. В 2017 році в агрофірмі надоїли 4705,2 тонни молока, при цьому надій молока від однієї середньої корови становить 9410 кг. Це другий результат по району і 9-й в області.

У 2017 році підприємство придбало нової техніки та обладнання на суму 15,1 млн грн.

За оренду земельних часток (паїв) господарство виплатило 4555,6 тис. грн, що складає 103,1% від загальної суми за договорами оренди. Прогнозована сума виплати за 1га орендованої землі становить 2419,64 грн. Згідно з договорами оренди земельних часток підприємство сплачує 7% від нормативно-грошової оцінки, а це другий результат по району.