Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

За словами начальника відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Наталі Герез, завдяки сприянню голови райдержадміністрації Миколи Шошина в 2016-2017 роках у сфері охорони здоров'я Чугуївщини відбулися позитивні зміни.

 

 

Вживалися заходи щодо укріплення матеріально-технічної бази лікувальних закладів. У 2016 році відкрився новий сучасний стоматологічний кабінет та аптечний пункт в с. Мосьпанове.

У 2017 році в центральній районній лікарні встановлено новий сучасний мамографічний апарат для ранньої діагностики онкологічних захворювань у жінок та рентгенівську установку, капітально відремонтовано протитуберкульозний кабінет, проведено процедуру енергоаудиту лікарні для зменшення витрат на енергозабезпечення.

Виготовлено проектно-кошторисну документаціюдля проведення капітального ремонтуамбулаторії смт Новопокровка. Для подальшої реалізації проектів з проведення капітальних ремонтів патологоанатомічного відділення та відділення екстреної невідкладної медичної допомоги районної лікарні на виготовлення проектно-кошторисної документації з районного бюджету виділено 340 тис. грн.

В рамках реформування первинної ланки медицини вперше в Україні в нашому районі за участю громадськості проведено Ярмарок здоров'я на базі районного будинку культури. На цьому районному заході відбулося просування вільного та свідомого вибору сімейного лікаря населенням. Пацієнти змогли обрати свого сімейного лікаря, маючи достатньо інформації для зваженого вибору. А сімейні лікарі отримали необхідні знання на тренінгах та семінарах.

Оскільки для реалізації нової моделі фінансування закладів законодавством передбачено підписання декларацій між сімейними лікарями та пацієнтами, з районного бюджету було виділено кошти для закупівлі комп’ютерної техніки для приєднання амбулаторій до електронної системи охорони здоров’я e-Health.

За ініціативи та підтримки голови райдержадміністрації надавалася кваліфікована медична допомога учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей. Було організовано виїзд учасників АТО і їх родин до клінічного санаторію «Березівські мінеральні води», де спеціально для них проводився День медичної та психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.