Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

23 січня 2019 року відбудеться прийом громадян керівництвом ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Комплексна комісія фахівців райдержадміністрації на чолі із заступником голови райдержадміністрації Валентиною Волоцковою перевірила виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Новопокровської селищної ради.

 

Склад комісії було визначено розпорядженням голови райдержадміністрації № 51 від 6 лютого 2018 року. Перевірка членів комісії охопила всі  повноваження, делеговані органам місцевого самоврядування відповідно до Закону «Про місцеве самоврядування в Україні».  

Підбиття підсумків роботи комісії розпочалося зі звіту селищного голови Володимира Подколзіна про досягнення в багатьох сферах діяльності. Він сказав, що збільшення бюджетних коштів дозволило вирішити більше питань. До того ж виконкомом на розвиток громади залучаються кошти з обласного бюджету (конкурс міні-проектів «Разом в майбутнє) і міжнародна допомога.

Фахівці райдержадміністрації підтвердили, що завдяки активності виконкому селищної ради та громадської організації «Покрова» поліпшилася матеріально-технічна база закладів освіти, культури, спорту. Цього року до них можна буде додати ще й галузь медицини – планується ремонт амбулаторії. Багато зроблено у сфері поводження з твердими побутовими відходами і благоустрою території. Проблемами залишаються дороги та вуличне освітлення, хоча робота в цих напрямках іде.

Заступник голови райдержадміністрації зосередила увагу керівників місцевого самоврядування на таких нагальних завданнях як робота з дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування; оздоровлення дітей пільгового контингенту; взаємодія і допомога учасникам АТО, поліпшення якості освітніх послуг, зокрема, підготовки школярів до ЗНО;    підвищення рівня вакцинації, особливо дорослого населення.

В цілому Валентина Волоцкова відзначила, що державні повноваження в Новопокровці виконуються на досить високому рівні й подякувала селищному голові та працівникам виконкому за роботу, яка дає очевидні результати розвитку цього населеного пункту.