Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

23 січня 2019 року відбудеться прийом громадян керівництвом ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Вночі 1 березня голова райдержадміністрації Микола Шошин разом з начальником відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Іриною Володько, завідувачем сектору цивільного захисту райдержадміністрації Миколою Лучниковим виїхав до населених пунктів для вивчення ситуації на дорогах району, яка ускладнилася через погодні умови.

 

Внаслідок сильних переметів заввишки 2 метри утворилися затори на автомобільних дорогах «Чугуїв–Мілове», «під’їзд до села Юрченкове», «Зарожне-Велика Бабка-Молодове».

Завдяки допомозі агрофірм, сільгосппідприємств, рятувальної служби та із залученням військових бригад Чугуївського гарнізону основні дороги до населених пунктів прочищено та налагоджено транспортне сполучення.

«Головне завдання керівників підприємств, установ та організацій, які відповідають за забезпечення життєдіяльності мешканців району, – організувати цілодобове чергування аварійних та відновлювальних бригад, чітке та оперативне реагування на надзвичайні ситуації, – наголосив Микола Шошин. – Я попереджаю кожного керівника про особисту відповідальність. Прошу всі служби продовжити роботу в посиленому режимі й після закінчення опадів зробити все для того, щоб проїзд до населених пунктів був».

Керівником району в оперативному режимі надавалася інформація про хід робіт з розчищення доріг до облдержадміністрації, яка тримає це питання на постійному контролі.