Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

23 січня 2019 року відбудеться прийом громадян керівництвом ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Із тисяч мов, які існують на планеті, найдорожчою для кожного є його рідна мова. В ній – історична доля, духовна могутність та національна суть. З нагоди Міжнародного дня рідної мови в бібліотеках районної ЦБС провели надзвичайно цікаві заходи, присвячені рідній українській мові.

 

В Новопокровській бібіотеці-філії в рамках засідання групи за інтересами проведено мовознавчу годину «До мови серцем пригорнись». Наймолодші користувачі бібліотеки  подорожували Королівством Граматики, відгадували мовні загадки «А це з якої казки?», брали участь в конкурсі «Виправ помилки», розгадували шаради й навіть складали вірші про мову.

В Кам'яноярузькій бібліотеці-філії  відбулось літературне свято «Плекатимеш мову – цвістимуть слова». Учасники заходу взяли участь в літературному конкурсі «Чи знаєш ти свою рідну мову?» та мовознавчій вікторині «Мовні загадки-жарти».

До центральної районної бібліотеки (Есхар) для участі в бесіді-роздумі «Мова – душа кожного народу, її національний скарб» завітали молодші читачі. Впродовж заходу вони поділились своїми думками про значення рідної мови в житті кожної людини, про своє відношення до мов світу, а особливо до своєї – української. Діти активно відповідали на запитання мовознавчої вікторини, читали вірші та гуморески про мову. Протягом дня відбувся огляд літератури біля книжкової виставки «Мово рідна, ти – життя народу і культури рідної краса».