Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

23 січня 2019 року відбудеться прийом громадян керівництвом ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Це підкреслив на початку оперативної наради голова райдержадміністрації Микола Шошин. Він повідомив, що було скоординовано роботу всіх відповідних служб, вжито низку організаційних заходів для оперативного реагування на погіршення погодних умов.

 

Всі населені пункти забезпечені транспортним сполученням та світлом, дороги на шкільних маршрутах розчищено. «Хочу висловити вдячність сільгоспвиробникам, фермерським господарствам, промисловим підприємствам, військовим частинам Чугуївського гарнізону, які надавали допомогу необхідним транспортом, – сказав Микола Миколайович. – Окрема подяка – особовому складу районного відділу служби з надзвичайних ситуацій, який спрацював на відмінно».

У продовження теми начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури райдержадміністрації Ірина Володько розповіла про проведену роботу, відзначивши, що найпроблемнішими ділянками були Чугуїв-Мілове, Леб’яже-Базаліївка-Юрченкове, Зарожне-Велика Бабка, де процес розчищення доріг ускладнювався через великі перемети. У цілому було задіяно 39 одиниць техніки, 8 важких механізмів – БМП, КрАЗи, роторні Урали, інженерна техніка розгородження.

Далі голова райдержадміністрації привітав з 55-річним ювілеєм першого заступника начальника управління Пенсійного фонду України Людмилу Бичко. З цієї нагоди та за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у реалізацію державної політики з питань пенсійного забезпечення вручив ювілярці Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради і квіти.

Про роботу райвідділу Державної міграційної служби поінформував його начальник Володимир Кондрашин, який зазначив, що у 2017 році співробітниками територіального підрозділу було оформлено та видано 2537 паспортів громадянина України (1470 – вперше особам,  які досягли 14-річного віку, 1067 – іншим категоріям). У зв‘язку із запровадженням безвізового режиму суттєво зріс попит на оформлення біометричних документів – протягом року видано 2669 закордонних паспортів (у 2016 році – 1402). Одним з пріоритетних напрямів роботи райвідділу є протидія нелегальній міграції.

Начальник відділу у справах молоді та спорту райдержадміністрації Інна Рябініна, виступаючи з інформацією про діяльність координаційної ради з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей і учнівської молоді, повідомила, що у минулому році проведено 7 її засідань. Одним з головних напрямів роботи координаційної ради є організація виїздів комісії з питань перевірки готовності до відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Протягом оздоровчого періоду 2017 року заклади дотримувалися вимог щодо безпеки життєдіяльності, організаційного та санітарно-гігієнічного режиму.