Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Голова Харківської облдержадміністрації  Юлія Світлична серед пріоритетних  завдань щодо розбудови Слобожанщини виділила спорудження  50 нових медичних амбулаторій в сільській місцевості. Чотири з них у цьому році з’являться на Чугуївщині.

 

Петро Старусьов,  начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району розповів, що одразу дві такі сучасні медичні установи збудують у Малинівці – в провулках імені Пушкіна, №2-В та Молодіжному, №2-А, на вулиці Польовій, № 1-Б у с. Кам’яній Ярузі та на вулиці Олега Горбачова, №152 в смт Введенка. У Кам’яній Ярузі нова  будівля  розташується  поруч з існуючою,  адреси  інших також підібрані  з урахуванням  побажань мешканців місцевих громад. Крім того, важлива наявність  необхідних  комунікацій –  електро та газопостачання тощо. З цього приводу проведені громадські слухання і переважна більшість населення задоволена  місцем розташування новобудов.

Необхідна документація в районі оперативно виготовлена і  узгоджується із  відповідними обласними службами. Паралельно розробляється типовий проект будівлі, площа якої  становитиме  понад  200 квадратних метрів, а також  0,4га   прилеглої території.   Кожна  амбулаторія  матиме  кабінети  лікаря і медсестри,  маніпуляційну,  кухню разом із їдальнею  для  персоналу,  допоміжні кімнати. Передбачені душ, санвузли, обов’язкові зручності для людей із обмеженими фізичними можливостями. Входи до кожного кабінету робитимуться  окремо, а  відвідувачам створять комфортні умови для очікування. Слід  додати, що в цьому ж будинку знаходитиметься житлова площа для лікарів ( на одну або дві родини), поруч – гараж, невелика присадибна ділянка. Годі й говорити, що сучасніше  начиння – обладнання сприятиме  ефективнішій діагностиці та лікуванню захворювань.

Орієнтовна  вартість  кожної такої амбулаторії  -  біля п'яти мільйонів гривень і планується, що вони вже  запрацюють  з жовтня – листопада. Строки стислі, але цілком прийнятні, якщо дотримуватися чіткого планування, цілеспрямовано рухатися вперед.  Фінансування здійснює  Департамент  капітального будівництва  Харківської облдержадміністрації, замовники – відповідні органи місцевого самоврядування. Тож спільними зусиллями  зробимо все для того, щоби такі вкрай потрібні в сільській місцевості  об’єкти  стали до ладу в призначений термін.