Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Працює Громадська приймальня з надання безоплатної первинної правової допомоги

докладніше >>

Введено стільникові номери телефонів управління соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Архів новин

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Повідомлення про корупцію

Повідомити про насилля

Голова Харківської облдержадміністрації  Юлія Світлична серед пріоритетних  завдань щодо розбудови Слобожанщини виділила спорудження  50 нових медичних амбулаторій в сільській місцевості. Чотири з них у цьому році з’являться на Чугуївщині.

 

Петро Старусьов,  начальник відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, головний архітектор району розповів, що одразу дві такі сучасні медичні установи збудують у Малинівці – в провулках імені Пушкіна, №2-В та Молодіжному, №2-А, на вулиці Польовій, № 1-Б у с. Кам’яній Ярузі та на вулиці Олега Горбачова, №152 в смт Введенка. У Кам’яній Ярузі нова  будівля  розташується  поруч з існуючою,  адреси  інших також підібрані  з урахуванням  побажань мешканців місцевих громад. Крім того, важлива наявність  необхідних  комунікацій –  електро та газопостачання тощо. З цього приводу проведені громадські слухання і переважна більшість населення задоволена  місцем розташування новобудов.

Необхідна документація в районі оперативно виготовлена і  узгоджується із  відповідними обласними службами. Паралельно розробляється типовий проект будівлі, площа якої  становитиме  понад  200 квадратних метрів, а також  0,4га   прилеглої території.   Кожна  амбулаторія  матиме  кабінети  лікаря і медсестри,  маніпуляційну,  кухню разом із їдальнею  для  персоналу,  допоміжні кімнати. Передбачені душ, санвузли, обов’язкові зручності для людей із обмеженими фізичними можливостями. Входи до кожного кабінету робитимуться  окремо, а  відвідувачам створять комфортні умови для очікування. Слід  додати, що в цьому ж будинку знаходитиметься житлова площа для лікарів ( на одну або дві родини), поруч – гараж, невелика присадибна ділянка. Годі й говорити, що сучасніше  начиння – обладнання сприятиме  ефективнішій діагностиці та лікуванню захворювань.

Орієнтовна  вартість  кожної такої амбулаторії  -  біля п'яти мільйонів гривень і планується, що вони вже  запрацюють  з жовтня – листопада. Строки стислі, але цілком прийнятні, якщо дотримуватися чіткого планування, цілеспрямовано рухатися вперед.  Фінансування здійснює  Департамент  капітального будівництва  Харківської облдержадміністрації, замовники – відповідні органи місцевого самоврядування. Тож спільними зусиллями  зробимо все для того, щоби такі вкрай потрібні в сільській місцевості  об’єкти  стали до ладу в призначений термін.