Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Оперативну нараду вже за традицією голова райдержадміністрації Микола Шошин розпочав з привітання – днями ювілей відзначила директор терцентру Вікторія Одроуш.

 

За сумлінну працю, високий професіоналізм, інноваційний підхід до впровадження нових моделей надання соціальних послуг їй разом з квітами було вручено Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради.

З січня минулого року на території м. Чугуєва, Чугуївського та Печенізького районів здійснює діяльність відділ з питань пробації північно-східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації. Про підсумки роботи структурного підрозділу доповів його начальник Сергій Міненко, який розповів про основні завдання уповноваженого органу та навів деякі цифри. Так, у 2017 по обліках пройшло 404 засуджених, в місця позбавлення волі направлено 9 осіб. Наразі на обліку перебуває 185 засуджених, з них 108 – проживають у Чугуївському районі.   

У вигляді слайдів на нараді було презентовано роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яку фахівці закладу здійснюють у кількох напрямах. Це, як зазначила директор центру Інна Рябініна, робота з сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах; дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, особами з їх числа; учасниками антитерористичної операції, членами їх сімей; внутрішньо переміщеними родинами; прийомними сім’ями, дитячими будинками сімейного типу, сім’ями опікунів, піклувальників, патронатними сім’ями.

Завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації Микола Лучников поінформував про результати моніторингу виконання керівниками підприємств, установ і організацій району заходів щодо забезпечення безаварійного пропуску дощових паводків, льодоходу і весняної повені. За результатами надано пропозиції органам місцевого самоврядування вжити заходів з очищення природних та штучних водогонів; проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дій в умовах паводків, льодоходу і весняної повені.

Доповідаючи по стан надання медичної допомоги дитячому населенню, начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Наталія Герез наголосила, що це пріоритет у роботі органу виконавчої влади. Підтримуються всі напрями надання медичної допомоги дітям. Для отримання пільгових ліків диспансерною групою з районного бюджету додатково виділялися кошти для відшкодування вартості ліків. Постійно здійснюється медичний супровід дітей учасників АТО, переселенців, під контролем влади – медичне обслуговування дітей у пришкільних таборах та ДОТ «Орлятко».