Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультація

Консультація міністра юстиції України Павла Петренка

 

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Березень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Галерея

Погода

Останні дні лютого та початок березня принесли значні снігові опади. Швидке танення снігу може спровокувати повінь або паводок, які здатні завдати великих втрат населенню та шкоди особистому господарству. Тому необхідно до цього підготуватися.

 

Сектор цивільного захисту райдержадміністрації рекомендує правила поведінки під час підняття талої води.

Внаслідок повені, паводку починається просідання будинків та землі, виникають зсуви та обвали. Тому в разі загрози виникнення повені необхідно зміцнити своє житло, за можливості для цього використовувати стійкі до дії вологи та води матеріали; придбати засоби порятунку на воді (рятувальні жилети, надувні човни); заздалегідь подбати про свійських тварин.

Не  буде зайвим підготувати „тривожну валізу”: документи й гроші, цінності та ліки, упаковані у водонепроникні матеріали, необхідний одяг (бажано зі щільної, водостійкої тканини), продукти довгострокового зберігання, бажано в герметичному впакуванні, ніж, сірники, які для запобігання промокання можна вмочити в рідкий віск, ліхтар, радіоприймач.

При підйомі води слід:

надати допомогу дітям, інвалідам та людям похилого віку, які підлягають евакуації в першу чергу;

за можливістю негайно залишити зону затоплення;

перед виходом з будинку вимкнути електро- та газопостачання, загасити вогонь у пічках, зачинити вікна та двері, вікна та двері на першому поверсі закрити дошками (щитами); якщо будинок одноповерховий, зайняти горищні приміщення;

до прибуття допомоги залишайтеся на верхніх поверхах, дахах, деревах чи інших підвищеннях, сигналізуйте рятувальникам, щоб вони мали змогу швидко вас знайти;

надайте допомогу постраждалим, якщо вони знаходяться поблизу;

потрапивши у воду, зніміть з себе важкий одяг і взуття, відшукайте поблизу предмети, якими можна скористатися, щоб протриматися на воді до надходження допомоги.