Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

Про те, як в області готуються до проведення незалежного оцінювання, розповіли заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев та директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти (ХРЦОЯО) Олександр Сидоренко.

 

Не дивлячись на те, що до старту основної сесії ЗНО (22 травня) залишається ще достатньо часу, абсолютну більшість організаційних питань уже вирішено.

«Реєстрація на ЗНО завершилася 19 березня. Загалом у Харківській області зареєструвалися 21011 осіб. Це на 6 тисяч  більше, ніж минулого року, - навів дані Анатолій Бабічев. – Це пояснюється певними нововведеннями, які є в ЗНО-2018. А саме – проведенням державної підсумкової атестації з української мови та літератури у формі ЗНО для учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації. Минулого року у нас випускники ПТНЗ та коледжів ЗНО не складали».

Цього року учасники ЗНО мали змогу обрати максимум 4 предмети для тестування. За інформацією Олександра Сидоренка, найбільш популярними предметами (після обов’язкової української мови та літератури) стали математика, історія України та іноземна мова.

«У нас цього року фантастично високий рівень абітурієнтів, які обрали історію України, - відзначив директор ХРЦОЯО. - Серед абітурієнтів-одинадцятикласників ця цифра сягає 70 %. Вона зросла на 7-8% проти минулого року. Англійська мова вийшла на 3-є місце після історії та математики, на ЗНО з іноземної мови зареєструвалася трохи не половина всіх 11-класників (47 %). Також зросла кількість охочих пройти пробне оцінювання. З 11600 11-класників таке бажання виявили 9000».

Олександр Сидоренко повідомив, що цього року на ЗНО зареєстровано понад 30 абітурієнтів з особливими потребами.

«Ми не залишаємося осторонь інклюзії. Створено всі можливості для проходження ЗНО для абітурієнтів-колясочників. Для абітурієнтів, які мають вади слуху, що проходитимуть аудіювання з іноземної мови, будуть надані текстові варіанти того, що буде озвучено», - відзначив директор ХРЦОЯО.

Кількість пунктів проведення ЗНО цього року збільшиться – так само, як і кількість учасників процесу.

«Цього року на Харківщині планується організувати 7 округів проведення ЗНО та близько 95 пунктів тестування (минулого року їх було 65). До проведення оцінювання будуть залучені 4,5 тисячі педагогів (минулого року було 3,5 тисячі)», - навів дані заступник голови ХОДА.

Олександр Сидоренко наголосив на великому рівні відповідальності всіх служб, що залучені до організації тестування.

«Тільки завдяки повному порозумінню з усіма підрозділами ХОДА та службами, які дотичні до проведення, ми за всі роки не мали жодних проблем з порушенням процедури ЗНО. Цьому питанню приділяє особливу увагу голова ХОДА Юлія Світлична, - відзначив директор регіонального центру оцінювання якості освіти. - Найголовнішою для нас темою є безпека, адже тисячі дітей будуть їхати в цей день до міста Харків. Це серйозний виклик для дорожніх служб, поліції, керівників відділів освіти тощо».

Нагадаємо, основна сесія ЗНО-2018 відбудеться з 22 травня по 14 червня, додаткова – з 2 по 11 липня. Для випускників шкіл цього року ЗНО з 3 предметів будуть зараховуватися як державна підсумкова атестація. (Сайт ХОДА)