Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Щодо змін істотних умов праці

докладніше >>

Оголошення

Робота для малозабезпечених та переселенців  

Проект «Рука допомоги» спрямований на вирішення питань залучення до роботи непрацюючих членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

докладніше >>

Телефон довіри

Щодня з 9:00 до 18:00 (у п'ятницю до 16:45) працює телефон довіри Північно-східного офісу Держаудитслужби. За телефоном (057) 700-96-09 кожен громадянин може:

докладніше >>

До відома переселенців

 

Мешканці, які прибули до Чугуївського району зі східних областей, за інформацією можуть звернутися за телефонами (код 05746): 40901 Чугуївська районна державна адміністрація, 22375 і 22735 Координаційний штаб з питань прийому і тимчасового розміщення

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 23498

докладніше >>

Архів новин

Квітень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Галерея

Погода

З нагоди ювілеїв на нараді нагороджені Почесними грамотами головний лікар ЦРЛ В’ячеслав Грушка і спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Овчаров. Вітаючи іменинників, голова райдержадміністрації Микола Шошин висловив їм вдячність за багаторічну сумлінну працю.

 

З Днем народження поздоровили також начальника відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Тетяну Прядку.

Звіт Віталія Довжича, начальника  Чугуївського  відділення Харківської  державної об’єднаної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби  у Харківській області про роботу керованого ним колективу викликав багато запитань. Вони стосувалися сплати податків на землю та майно, бюджетів району і населених пунктів. Після дискусії голова райдержадміністрації наголосив: «Реформи, ініційовані Президентом і підтримані губернатором Харківщини, повинні втілюватися на місцях. Людям потрібно поліпшення якості їх життя, і ми над цим повинні працювати, налагодивши чітку взаємодію всіх державних органів та місцевого самоврядування».

Микола Лучников,завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації висвітлив питання про забезпечення пожежної безпеки на об’єктах району. З цією метою необхідно вжити організаційних і технічних заходів на всіх об’єктах освіти, культури, охорони здоров’я, в магазинах. Він також поінформував присутніх про випадки підтоплення приватних будинків у Волоховому Яру і Старій Гнилиці, попередивши сільських та селищних голів про необхідність попередження таких наслідків повені.

Керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Герман підсумувала роботу щодо зустрічей голови райдержадміністрації Миколи Шошина з населенням. Керівником району, який в поточному році провів 9 зустрічей, ведеться значна роз’яснювальна робота щодо реформування усіх сфер нашого життя. При цьому діалог з людьми дає можливість виявити конкретні проблеми наших земляків. Всі керівники  структурних підрозділів та служб району, наголосила В. Герман, повинні вчасно та по суті розглядати порушені громадянами питання.