Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

З нагоди ювілеїв на нараді нагороджені Почесними грамотами головний лікар ЦРЛ В’ячеслав Грушка і спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Олександр Овчаров. Вітаючи іменинників, голова райдержадміністрації Микола Шошин висловив їм вдячність за багаторічну сумлінну працю.

 

З Днем народження поздоровили також начальника відділу управління персоналом апарату райдержадміністрації Тетяну Прядку.

Звіт Віталія Довжича, начальника  Чугуївського  відділення Харківської  державної об’єднаної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби  у Харківській області про роботу керованого ним колективу викликав багато запитань. Вони стосувалися сплати податків на землю та майно, бюджетів району і населених пунктів. Після дискусії голова райдержадміністрації наголосив: «Реформи, ініційовані Президентом і підтримані губернатором Харківщини, повинні втілюватися на місцях. Людям потрібно поліпшення якості їх життя, і ми над цим повинні працювати, налагодивши чітку взаємодію всіх державних органів та місцевого самоврядування».

Микола Лучников,завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації висвітлив питання про забезпечення пожежної безпеки на об’єктах району. З цією метою необхідно вжити організаційних і технічних заходів на всіх об’єктах освіти, культури, охорони здоров’я, в магазинах. Він також поінформував присутніх про випадки підтоплення приватних будинків у Волоховому Яру і Старій Гнилиці, попередивши сільських та селищних голів про необхідність попередження таких наслідків повені.

Керівник апарату райдержадміністрації Вікторія Герман підсумувала роботу щодо зустрічей голови райдержадміністрації Миколи Шошина з населенням. Керівником району, який в поточному році провів 9 зустрічей, ведеться значна роз’яснювальна робота щодо реформування усіх сфер нашого життя. При цьому діалог з людьми дає можливість виявити конкретні проблеми наших земляків. Всі керівники  структурних підрозділів та служб району, наголосила В. Герман, повинні вчасно та по суті розглядати порушені громадянами питання.