Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

Галерея

Повідомлення про корупцію

У рамках проведення на Харківщині командно-штабних навчань з питань територіальної оборони сьогодні відбулося засідання персонального складу штабу тероборони району, яке провів голова райдержадміністрації, начальник територіальної оборони району Микола Шошин.

 

Навчання проходять на базі Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату з 3 по 5 квітня. На засіданні штабу обговорили важливі питання, пов’язані з обороною нашої держави і Чугуївського району, зокрема, та визначили порядок координації дій та взаємодії з вищим штабом територіальної оборони. 

«Перед керівниками поставлені чіткі завдання зі швидкого прийняття рішень в воєнних умовах, – сказав Микола Шошин. – Ми досягли розуміння щодо скоординованої роботи та взаємодії між силовими структурами, установами та організаціями району на випадок загострення обстановки у зоні проведення антитерористичної операції. Підкреслю, що голова облдержадміністрації Юлія Світлична особисто тримає на контролі заходи, що покликані посилити обороноздатність регіону та країни в цілому».

Цього ж дня на полігоні 92-ї окремої механізованої бригади пройшли практичні навчання з територіальної оборони.

«У зборах беруть участь військовозобов’язані з усієї області, які відпрацьовують практичні завдання з охорони та оборони територій, державних стратегічних об’єктів, – розповів військовий комісар Чугуївського об’єднаного районного військового комісаріату капітан Руслан Мазовецький. – Акцент ставиться на здобутті навичок зі стрільби з вогнепальної зброї, відпрацюванні військових вправ, умовному знешкодженні мін тощо».

Підбиваючи підсумки військових навчань, голова райдержадміністрації  відзначив, що військові показали добрі результати, ними успішно виконано всі поставлені завдання.