Чугуївська районна державна адміністрація
Офіційний сайт
Харківська обл.
м. Чугуїв,
вул. Старонікольська, 29, тел.40-901
rda@chuguevrda.gov.ua
chuhuivska@rda.kh.gov.ua

Консультує НАДС

Оголошення

Введено стільникові номери телефонів управління праці та соціального захисту населення РДА

докладніше >>

Для екстреного реагування в Чугуївській районній державній адміністрації діють «гарячі лінії»:

докладніше >>

Телефон довіри Держаудитслужби

докладніше >>

Учасникам АТО

Управління праці та соціального захисту населення РДА запрошує учасників АТО пройти безоплатне навчання для здобуття професійно-технічної освіти. Довідки  за тел. 2-34-98, 093-462-34-98

докладніше >>

Архів новин

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Галерея

Повідомлення про корупцію

Напередодні Великодня службовці райдержадміністрації побували в картинній галереї Художньо-меморіального музею І.Ю. Рєпіна, де мали змогу ознайомитися з історією церков міста Чугуєва та поринути у світ мистецтва.

 

Відеопрезентацію «Храми Чугуєва» працівникам райдержадміністрації представила завідуюча Чугуївським краєзнавчим музеєм Ольга Шевченко. Разом з Чугуївською фортецею наші пращури, навіть до будівництва житла, звели 4 храми. Протягом віків у місті було разом з полковими церквами 7-10 церков. Однак буремні часи позначилися й на цьому надбанні нашого народу – до нас дійшло лише 2 храми, які є архітектурними шедеврами.

Розповідь краєзнавця навела присутніх на роздуми про витоки нашої духовності, про ставлення нащадків до культурної спадщини. Заступник голови райдержадміністрації Валентина Волоцкова після кадрів відео про руйнування церков під час радянської атеїстичної кампанії зауважила, що це змушує нас сьогодні розсудливо, зважено та мудро приймати власні рішення та враховувати їх наслідки для наступних поколінь.

Від імені голови райдержадміністрації Миколи Шошина його заступник привітала присутніх зі святом духовного очищення та оновлення – Воскресінням Христовим та побажала здоров’я, щастя і всього найкращого, що може дати людині Господь.

«Великдень – це перемога віри над безнадією, спасіння над безвихіддю, добра над злом і торжество життя над смертю, – сказала Валентина Волоцкова. – Це свято дає можливість кожному з нас замислитися над своїм життям і щось виправити. Ми звіряємо свої вчинки з Божими заповідями, які спонукають нас бути добрішими, милосерднішими, терплячішими один до одного. Цінуйте життя, любіть одне одного – тоді й в Україні щось зміниться на краще. Хай Бог благословить кожну родину, і хай він завжди буде в наших серцях».

Завідуюча відділом художньої галереї Ольга Поманицька розповіла держслужбовцям про творчість харківського художника Олександра Шеховцова, виставка якого експонується зараз у картинній галереї. Вона носить назву «Усамітнене», і цій назві повністю відповідає настрій, створений переглядом ліричних пейзажів.